Titulná stránka » O Zeelandii » Zeelandia nominovaná na cenu Family Company Award 2017

Zeelandia nominovaná na cenu Family Company Award 2017

Zeelandia je spoločnosťou s dlhou tradíciou na trhu nielen v Európe ale po celom svete. Veľakrát sa jej podarilo získať rôzne ocenenia alebo byť nominovaná pri dôležitých oceneniach za svoje aktivity po celom svete. Jednou z ďalších nominácií tohto roku, kde boli nominované 4 spoločnosti, a medzi nimi aj Zeelandia, je ocenenie Rodinná spoločnosť (Family Company Award).

Zeelandia sa stala jednou zo 4 nominovaných spoločností pre tohtoročné ocenenie Family Company Award!

Hodnotiaca komisia Family Company Award 2017 navštívila Zeelandiu v Zierikzee 23.3.2017. Ich 3-hodinová návšteva začala prehliadkou závodov. Michiel de Ruiter (CEO), Emile Hoekstra (CFO) a pán Schotte (hlavný supervízor vedenia) následne podali komisii prezentáciu zameranú na dôležité prvky úspechu Zeelandia Group zahrňujúc plány do budúcnosti. Porota sa pýtala na mnoho otázok a bola veľmi ohromená rastom spoločnosti, globálnou prítomnosťou dcérskych spoločností a inováciami v rámci skupiny Zeelandia. Takisto mnoho čerstvo upečených pekárskych a cukrárskych výrobkov sa odprezentovalo komisii, aby mohli získať skutočnú "chuť Zeelandie!". Ochutnávka zahŕňala prírodne farebné žemle úspešné v Zeelandii Holandsko, porfólio exkluzívnych chlebov z nášho sortimentu kvasov, čučoriedkové Delight muffiny, čokoládové pralinky/delikátne pochúťky od majstra čokolády p. Ramona Huigsloota a mnoho ďalších výrobkov.

Toto ocenenie je iniciatívou Holandskej "Nadácie pre rodinné podnikanie" založenej v roku 2012 p. J. Fentenerom van Vlissingenom, zakladateľom BCD Group (medzinárodnej cestovateľskej spoločnosti). Cieľom nadcie je podpora holandských rodinných spoločností, ako základného kameňa  holandskej ekonomiky.

Veríme, že aj vďaka tejto nominácii je to veľmi dobrá príležitosť pre našu spoločnosť získať aj cez záujem médií povedomie u talentovaných mladých ľudí a ich záujem pracovať práve pre našu spoločnosť.

12.apríla 2017 v Haagu boli vyhlásené výsledky - víťazom sa síce stala spoločnosť Terberg Group, pričom Zeelandia je veľmi vďačná za danú nomináciu, keďže išlo o výnimočnú možnosť byť top 4 spoločnosť pre toto ocenenie.

Preskočiť na obsah. | Na navigáciu