Titulná stránka » O Zeelandii » Prehlásenie/Politika ochrany osobných údajov/Kopírovanie práva

Prehlásenie/Politika ochrany osobných údajov/Kopírovanie práva

Prehlásenie Zeelandia s.r.o.

 

Zeelandia s.r.o. týmto prehlasuje, že všetky údaje na našej webovej stránke sú aktuálne ku dňu publikácie alebo poslednej úpravy.

Je možné, že niektoré informácie môžu byť už neaktuálne, nekompletné alebo sú osobným názorom publikovateľa/autora. Odporúčame Vám preto overiť si každú informáciu z tejto webovej stránky ešte predtým, než ju budete chcieť použiť pre vlastné účely a nespoliehať sa na obsah danej stránky.

Zeelandia s.r.o. neberie na seba žiadnu zodpovednosť za následky, chyby alebo inú ujmu/stratu alebo poškodenie spôsobené používateľovi, čo sa týka informácií a materiálu obsiahnutého na tejto stránke.

 

Politika Ochrany osobných údajov

Zeelandia oceňuje Váš záujem o naše produkty a Vašu návštevu našej webovej stránky. Keďže veríme, že je pre Vás dôležité nemať obavy pri návšteve našej webovej stránky, radi by sme Vás týmto informovali, čo sa stane s Vašimi osobnými údajmi, ktoré nám poskytnete.

Akékoľvek osobné údaje, ktoré nám poskytnete, zahrňujúc Vašu e-mailovú adresu, bude s nimi naložené nasledovne:

  • Sme schopní bezpečne spravovať akékoľvek osobné údaje, ktoré ste nám zaslali a tieto prechádzajú najprv naším firewall (ochrannou bariérou), respektíve ich obdržíme cez e-mail kontrolovaný AVG. Prosím, berte to v úvahu, keď nám zasielate osobné údaje.
  • Informácie, ktoré nám poskytujete za účelom získať od nás nasledovné informácie (napríklad žiadosť o výrobkové informácie, špecifikácie, ceny, fotky alebo iné ) budú  u nás uložené za účelom registrovania požiadavky o informáciu.
  • Takisto tieto uložené informácie môžu byť použité na interné účely, kvôli spracovaniu štatistických údajov a analýz, za účelom optimalizácie našej siete.
  • Po ďalšie, takisto ich môžeme použiť na udržiavanie komunikácie s Vami o spoločnosti Zeelandia s.r.o. a jej výrobkoch v budúcnosti. Je na Vás, či oceníte tieto informácie, ktoré Vám ponúkame. Ak nechcete, aby sme Vám zasielali dané informácie, prosím, informujte nás.
  • V žiadnom prípade neposkytujeme Vaše osobné údaje tretím subjektom, ktoré nie sú súčasťou spoločností Zeelandia Koninklijke Groep. B.V. alebo našimi priamymi partnermi.
  • Naša webová stránka môže obsahovať link na nie-Zeelandia webové stránky. Zeelandia nepreberá na seba žiadnu zodpovednosť za ochranu osobných údajov týchto webových stránok.
  • Používaním tejto stránky akceptujete postupy opísané v tejto kapitole Politika ochrany osobných údajov. V nepravidelných intervaloch môžeme zmeniť tieto pravidlá, ale každá zmena bude publikovaná a všetky zmeny sa týkajú činností a informácií od dátumu zmeny a nemajú možnosť spätnej platnosti.

Táto politika Ochrany osobných údajov bola naposledy aktualizovaná dňa 24.05.2010 a je stále v platnosti.

V prípade Vašich otázok nás prosím kontaktujte na našich e-mailových adresách:

zeelandia@zeelandia.sk

jarmila.farkasova@zeelandia.sk

Zodpovedný pracovník za Politiku Ochrany osobných údajov našej spoločnosti získaných z web stránky:

Ing. Jarmila Farkašová

Samostatný marketingový pracovník

 

Kopírovanie - práva

Všetky údaje, informácie o výrobkoch a iné informácie uvedené na tejto webovej stránke sú osobným vlastníctvom našej spoločnosti Zeelandia s.r.o.

Kopírovanie a sťahovanie dát je povolené iba pre osobné účely a použitie našimi zákazníkmi a spotrebiteľmi.

Akékoľvek použitie informácií z tejto webovej stránky na iné účely ako je uvedené vyššie je zakázané (ich reprodukcia, komunikácia alebo distribúcia v akejkoľvek podobe).

Vopred ďakujeme za pochopenie a spoluprácu podľa daných pravidiel.

V prípade akýchkoľvek otázok nás prosím kontaktujte cez náš kontaktný formulár uvedený na našej webovej stránke.

 

Preskočiť na obsah. | Na navigáciu