Novinky

Zeelandia na Danubius Gastro 2017

Zeelandia s.r.o. sa každoročne zúčastňuje súťaže o Najlepší nový výrobok, ktorý vyhlasuje Rada pekárov a cukrárov Slovenska. Tohto roku sme sa zapojili do súťaže s dvoma výrobkami, a to s našou cukrárskou novinkou Cesto Zelený čaj – zákusok s malinovým želé a s pekárskou zmesou Záhradníkov chlieb Non.E, ktorým sme rozšírili rad výrobkov bez obsahu Éčiek. Chlieb má po upečení pekný objem, rovnomernú štruktúru striedky s viditeľnými kúskami mrkvy, s jemnou chuťou byliniek a zostáva dlho čerstvý aj vďaka obsahu jogurtu v zmesi.

 

Kliknite na obrázok pre zobrazenie letáku.

Zeelandia s.r.o. sa každoročne zúčastňuje súťaže o Najlepší nový výrobok, ktorý vyhlasuje Rada pekárov a cukrárov Slovenska. Tohto roku sme sa zapojili do súťaže s dvoma výrobkami, a to s našou cukrárskou novinkou Cesto Zelený čaj – zákusok s malinovým želé, pričom zmes Cesto Zelený čaj je bez obsahu emulgátorov, zahusťovadiel, modifikovaných škrobov a umelých farbív,  čím sa snažíme, aby aj naše cukrárske výrobky boli čo najvyššej kvality a v trende dnešnej doby po zdravých a chutných výrobkoch.

Z danej zmesi sa dajú pripraviť chutné korpusy, pláty a ďalšie variácie zákuskov plnené napríklad citrónovou, malinovou, tvarohovou alebo novou mango náplňou. Zo zmesi sa dajú vyrábať chutné Cookies zo Zeleného čaju s čokoládou dekoráciou. Pre viac receptúr kontaktujte Vášho obchodného zástupcu zo Zeelandie.

Ďalším novým pekárskym výrobkom, prihláseným do súťaže je Záhradníkov chlieb Non.E, ktorým sme rozšírili rad výrobkov bez obsahu Éčiek. Chlieb má po upečení pekný objem, rovnomernú štruktúru striedky s viditeľnými kúskami mrkvy, s jemnou chuťou byliniek a zostáva dlho čerstvý aj vďaka obsahu jogurtu v zmesi.

Z ďalších našich nových pekárskych výrobkov prezentovaných na Danubius Gastro je Farmársky chlieb Non.E, Gold multicereál chlieb (Clean label), Kaiser Franz chlieb (Clean label) a chleby z našej novej zápary VZ EBONY s obsahom sóje.

Neváhajte preto využiť možnosť skúšobného pečenia na Vašej prevádzke a zavolajte svojmu obchodnému zástupcovi zo Zeelandie alebo nášmu hlavnému technológovi p. Kramárovi 0915 885 397.

Síce sme tento rok nezískali dekrét, ale pevne veríme, že Vám naše novinky na tento rok budú chutiť, pričom nás veľmi teší, že naši zákazníci prihlasujú do súťaže aj naše nápady a výrobky - tohto roku už traja ( s VZ dalamánkou, Špaldovo-vaflovým rezom a Duo rezmi). Z nášho pohľadu výrobky v danej kategórii Nový výrobok boli na vysokej úrovni a veľmi variabilné, čo sa týka oblasti – bezlepkové, dia, chia, bez Éčka a pod. čo svedčí o tom, že výrobcovia a dodávatelia sledujú trendy na trhu a požiadavky zákazníkov.

Tešíme sa na opätovné stretnutie s Vami, našimi zákazníkmi opäť o rok na Danubius Gastro a prajeme Vám, aby Vám počas celého roka nechýbala inšpirácia, chuť do práce a verní zákazníci a spotrebitelia.

Tím Zeelandia s.r.o.

Vychutnajte si kvalitu a čerstvosť   noviniek od Zeelandie každý deň.

Zeelandia na Danubius Gastro 2017