Reklama 2017

Leták PROKORN /VIKORN 2017

Chlebíky, o ktorých je reč patria medzi veľmi známe Zeelandia výrobky po celej Európe. Potraviny a zdravie majú navzájom veľa spoločného, pričom spotrebitelia si to stále viac uvedomujú. Veľmi často však návyky. Aj z tohto dôvodu musí byť chlieb nielen zdravý, ale predovšetkým chutný. Zeelandia prostredníctvom týchto dvoch zmesí PANOMIX PROKORN a VIKORN 20/80 napĺňa tieto spotrebiteľské požiadavky.

Leták PROKORN /VIKORN 2017 - Viac...

Niečo zdravšie ? Bez Éčok ?

Zeelandia je spoločnosťou, ktorá svojim zákazníkom a následne konečnému spotrebiteľovi ponúka široký sortiment kvalitných pekárskych a cukrárskych zmesí a surovín. Takisto ponúkame široký sortiment výrobkov pre gastronómiu a osvedčené výrobky pre zmrzlinárov. Znalosti, inovácie a vývoj nových výrobkov čerpáme z celosvetových skúseností Zeelandia Group spoločností. Vďaka vlastnej obchodnej a logistickej sieti sme s Vami v úzkom kontakte. Vychutnajte si počas celého roka naše koncepty výrobkov ako je Prokorn- viaczrnný chlieb s vysokým obsahom vlákniny, vápnika a železa, Zmes Kriváň - kvalitný ražný chlieb, Chlieb Lesný cesnak - so zdravým lesným (medvedím) cesnakom po celý rok nielen na jar, Bez Éčkové suroviny a zmesi (Non.E ražný kvas, Non.E tekvicová zmes, Non.E radu margarínov -pekársky, krémový s obsahom masla, ťažný-pláty a ťažný pláty s obsahom masla), Panoplus Fibre- s vysokým obsahom vlákniny a mnoho ďalších zmesí z nášho sortimentu.

Niečo zdravšie ? Bez Éčok ? - Viac...

DEZERTY DOBLA

S novými DOBLA dekoráciami - SLZA, Prstenec biely, Pohárik a s novými dekoráciami ako je DOMINO a MOTÝĽ v našej ponuke Vaše dezerty a zákusky dostanú luxusný šmrnc a určite upútajú Vašich zákazníkov. Stačí naplniť s našimi surovinami ako je KEN Trufa, Frutafill višňa, PIškóta 100 svetlá, Cesto čokoládové a dozdobiť vyšľahanou šľahačkou KEN Presto, zrkadlovým želé Paletta Cold choco, Paletta Mirroir malina a zákusok je pripravený. Fantázii sa v tomto prípade medze nekladú a každý z Vás si nájde určite tú najlepšiu kombináciu ako použiť tieto skvelé dekorácie.

DEZERTY DOBLA - Viac...

DOBLA dekorácie zo Zeelandie

Vychutnajte si teraz ešte viac možností pri dozdobení Vašich zákuskov a tort a ponuke pre Vašich zákazníkov s naším širokým sortimentom DOBLA dekorácií.

DOBLA dekorácie zo Zeelandie - Viac...

Danubius Gastro 2017 - leták Pekárstvo&Cukrárstvo

Zeelandia s.r.o. sa každoročne zúčastňuje súťaže o Najlepší nový výrobok, ktorý vyhlasuje Rada pekárov a cukrárov Slovenska. Tohto roku sme sa zapojili do súťaže s dvoma výrobkami, a to s našou cukrárskou novinkou Cesto Zelený čaj – zákusok s malinovým želé a s pekárskou zmesou Záhradníkov chlieb Non.E, ktorým sme rozšírili rad výrobkov bez obsahu Éčiek. Chlieb má po upečení pekný objem, rovnomernú štruktúru striedky s viditeľnými kúskami mrkvy, s jemnou chuťou byliniek a zostáva dlho čerstvý aj vďaka obsahu jogurtu v zmesi.

Danubius Gastro 2017 - leták Pekárstvo&Cukrárstvo - Viac...

Preskočiť na obsah. | Na navigáciu