Titulná stránka » Novinky

Novinky

v tejto kapitole nájdete nové výrobky a akcie

Plánované zmeny k výrobkom k 02-04/2019

Vážení zákazníci, Aj v ďalších mesiacoch inovujeme naše portfólio. Radi by sme Vás v tomto článku o nich informovali.

Plánované zmeny k výrobkom k 02-04/2019 - Viac...

CHLIEB ZEBRA - Vynikajúci chlieb BEZ HRANÍC pre rok 2019

Hľadáte do svojho sortimentu chlieb, ktorý naozaj stojí za to? Neváhajte a požiadajte o pečenie našej 100 % zmesi Pravdivo ražná zmes - pre CHLIEB ZEBRA - výrobok získal ocenenie počas súťaží o Najlepší Chlieb bez hraníc - Dekrét ako Vynikajúci Chlieb Bez hraníc pre rok 2019. Získa si Vás svojou stálou kvalitou, zaujímavou striedkou, výbornou chuťou a benefitmi, ktoré viete predstaviť svojim spotrebiteľom. Z zdroj bielkovín // E energia celý deň // B bohatý na semienka (slnečnica, ľan a proso) // R racio - bohatý na raž // A absolútny (100 % zmes a stála kvalita).

CHLIEB ZEBRA - Vynikajúci chlieb BEZ HRANÍC pre rok 2019 - Viac...

Plánované zmeny vo výrobkoch Zeelandia v mesiacoch 1-4/2019

Vážení zákazníci, ako býva zvykom radi by sme Vás komplexne informovali o zmenách vo výrobkoch, ktoré nastanú v najbližšej dobe v roku 2019. Zmeny vo výrobkoch sú nevyhnutné, nakoľko spoločnosti Zeelandia v rokoch 2018 a 2019 si dali za cieľ zefektívnenie a zlepšenie sortimentu v rámci Zeelandia Group, ktorá vedie k prehodnocovaniu každej položky v sortimente a jej inovácii, aktualizácii, vylepšeniu zložiek použitých do výroby a pod. Preto veríme, že tieto zmeny budete brať pozitívny a v podstate vo Váš prospech.

Plánované zmeny vo výrobkoch Zeelandia v mesiacoch 1-4/2019 - Viac...

Prehľad sortimentu pre pekárov a cukrárov 2018

Vážení zákazníci, v pdf súboroch nájdete aktualizovaný prehľad surovín a zmesí pre pekárov a cukrárov Zeelandia pre Vašu lepšiu orientáciu a predstavu čo predstavujú jednotlivé názvy výrobkov, informáciu o ich balení a základnej receptúre. Tím Zeelandia s.r.o.

Prehľad sortimentu pre pekárov a cukrárov 2018 - Viac...

Zeelandia na IBA Mníchov 15.-20.09.2018

Vážení zákazníci, aj počas tohtoročnej medzinárodnej výstavy IBA v Mníchove, ktorá sa bude konať v dňoch 15.-20.09.2018 nás nájdete v Hale A2, stánok 331. Môžete sa tak tešiť na kopec noviniek a celý medzinárodný tím Zeelandia. Keep exploring.

Zeelandia na IBA Mníchov 15.-20.09.2018 - Viac...

NOVINKA v sortimente: Farebné modelovacie hmoty K2

Vážení zákazníci, cukrárky, Zeelandia ešte tento mesiac prináša do sortimentu novinku v podobe Farebných modelovacích hmôt K2. Hmoty si bude možnosť zakúpiť v 0,5 kg balíčkoch - aby ste si ich vedeli vyskúšať a vždy zakúpiť v potrebnom množstve. Ide o 5 základných farieb červenú, zelenú, čiernu, modrú a žltú. Cena farebných K2 hmôt je 3,590 EUR/kg bez DPH (teda v danej cene máte 2x 0,5 kg balíček). Viac info o dostupnosti na sklade Zvolen a Rozhanovce dostanete na našom Call centre. Tím Zeelandia s.r.o.

NOVINKA v sortimente: Farebné modelovacie hmoty K2 - Viac...

Informácia pre zákazníkov: SMET dekorácie v našej ponuke

Vážení zákazníci, Inovovali sme pre Vás sortiment dekorácií -stali sme sa výhradným distribútorom značky SMET na Slovensku. V našom sortimente nájdete ako vždy hobliny, mušľu tmavú s bielou, cigaretky, dekorki 1a 2, mušľu dlhú špirálu, kávové zrná, nový typ perly (viď obrázok), vejáriky dvojfarebné (a novinku vejáriky mramorové - viď obrázok), prstence, domino, super pekné poháriky (viď obrázok). Prstence sú balené teraz po 50 ks. V ponuke máme ako biele, tmavé aj dvojfarebné. Cigarertky sú dlhé 20 cm. Perla je menšia a v balení 0,5 kg je ich až 375 ks. Tešíme sa na Vaše objednávky. Tím Zeelandia s.r.o.

Informácia pre zákazníkov: SMET dekorácie v našej ponuke - Viac...

Sviatky 01.05. a 08.05.2018 - zatvorené Distribučné centrá Zeelandia

Vážení zákazníci, blížia sa nám klasicky májové sviatky 01. a 08.05. a väčšina z Vás už bola informovaná o zmenách rozvozov pre Vaše objednávky v danom čase cez naše Call centrum alebo Obchodného zástupcu. Pre tých z Vás, ktorí si chodíte u nás nakupovať priamo do skladu sme tu pre Vás 30.04. od 7:30 - 13:00 a potom 2.5. od 7:30 a obdobne v ďalšom týždni 07.05. od 7:30 - 13:00 a potom od 09.05. klasicky od 7:30. Nezabudnite si včas nahlásiť Vaše objednávky - naše Call centrum je to pre Vás vždy od 7:00 -15:30 na našich bezplatných telefónnych linkách 0800 100 707 alebo 0800 101 328. Prajeme Vám krásny májový oddych počas týchto dúfajme už "letných" dní a načerpanie nových síl do práce. Váš tím Zeelandia s.r.o.

Sviatky 01.05. a 08.05.2018 - zatvorené Distribučné centrá Zeelandia - Viac...

PROKORN® a VIKORN® - dva úspešné koncepty Zeelandia po celom svete

Teraz si môžete vychutnať jedinečné chlebíky od Zeelandie aj na Slovensku: CHLIEB VIKORN ® je vláčny, chutný viaczrnný chlieb s chrumkavou kôrkou a prídavkom vitamínov a železa. Zdroj vitamínu B1, B2, B12 a železa. Chlieb VIKORN ® je zdrojom vlákniny. CHLIEB PROKORN ® je chutný viaczrnný chlieb, ktorý je zdrojom vlákniny, vápnika a železa. Oba chlebíky sú dôležité v dnešnej dobe pre dodanie vitality počas celého dňa a dôležitých vitamínov (protistresových) ako aj vápnika a železa. Sú výborným zdrojom vlákniny. Viac receptúr na použitie a inšpirácií nájdete v jednotlivých súboroch po kliknutí na názvy výrobkov.

PROKORN® a VIKORN® - dva úspešné koncepty Zeelandia po celom svete - Viac...

DEKRÉT Vynikajúci nový výrobok 2018 - Smotanové KOPULY malinové a mangové.

Vážení zákazníci, počas súťaže o Najlepší nový výrobok za rok 2018 sme tohto roku získali DEKRÉT VYNIKAJÚCI NOVÝ VÝROBOK 2018 za SMOTANOVÉ kopuly malinové a mangové. Do súťaže ich pripravila naša šikovná cukrárska technologička Martinka Lašová. Veríme, že tento výrobok zaujme mnohých z Vás - našich cukrárov. Viac receptúr nájdete na www.zeelandia.sk. Nájdete nás aj na Facebooku: https://www.facebook.com/ZeelandiaSK/

DEKRÉT Vynikajúci nový výrobok 2018 - Smotanové KOPULY malinové a mangové. - Viac...

Zatvorené Distribučné centrá a centrála spoločnosti z dôvodu čerpania celofiremnej dovolenky 29. 12. 2017

Vážení zákazníci, ako ste si už viacerí na našich Distribučných centrách všimli počas mesiaca december budú naše Distribučné centrá a centrály spoločnosti zatvorené dňa 29.12.2017 (PIATOK), a to z dôvodu celofiremnej dovolenky. Distribučné centrum Bratislava, Závodná 3; Distribučné centrum Zvolen, Lieskovská cesta 616/32; Distribučné centrum Rozhanovce, Družstevná 44; Centrála Rozhanovce, Družstevná 44. Taktiež sa v daný deň nedovoláte na naše Call centrum. Za pochopenie vopred ďakujeme. Tím Zeelandia s.r.o.

Zatvorené Distribučné centrá a centrála spoločnosti z dôvodu čerpania celofiremnej dovolenky 29. 12. 2017 - Viac...

Zeelandia inovácie výrobkov - aktuálne informácie

Na základe oznámenia od výrobcov, ktorí neustále zlepšujú kvalitu dodávaných výrobkov, idú v trende doby a znižujú množstvá alergénov vo výrobkoch, promptným reagovaním na zmeny v legislatíve, informovaním spotrebiteľov hotových výrobkov a pod., touto cestou vás chceme informovať o pripravovaných zmenách vo výrobkoch v období po 01.11.2017 - priebežne.

Zeelandia inovácie výrobkov - aktuálne informácie - Viac...

Vianočné cukrárske inšpirácie od Zeelandie

Vychutnajte si nadchádzajúce vianočné sviatky so zmesami od Zeelandie, ktoré sú ideálne práve pre Vaše vianočné pečenie: Zmes na makovník, Zmes na orechovník, Mamas pie, Bufler komplet, Cesto korzenné (perníkové) a zmes Muffin 100.

Vianočné cukrárske inšpirácie od Zeelandie - Viac...

Zatvorené Distribučné centrá z dôvodu inventúry

Vážení zákazníci, ako ste si už viacerí na našich Distribučných centrách všimli počas mesiaca november budú v našich Distribučných centrách prebiehať koncoročné inventúry, pričom v daný deň bude Distribučné centrum zatvorené. Rozvoz k zákazníkom bude fungovať a zároveň sa dovoláte aj na naše Call centrum. Distribučné centrum Bratislava, Závodná 3 v utorok 21.11.2017; Distribučné centrum Zvolen, Lieskovská cesta 616/32 v štvrtok 23.11.2017; Distribučné centrum Rozhanovce, Družstevná 44 v štvrtok 30.11.2017. Za pochopenie vopred ďakujeme. Tím Zeelandia s.r.o.

Zatvorené Distribučné centrá z dôvodu inventúry - Viac...

VIANOCE - dotvorte si krásny dezert s DOBLA vianočnými dekoráciami

Vieme, že vzhľad a kvalita cukrárskych výrobkov sú pre väčšinu z Vás prioritou a v adventnom období zvlášť - vtedy každý chce, aby práve jeho výrobky si zákazník kúpil a aby boli jedinečné a iné než u ďalšieho cukrára. Samozrejme dozdobenie výrobku je veľmi dôležité a správnym dozdobením posuniete výrobky na vyššiu úroveň. V Zeelandii preto neustále hľadáme vhodné nové dekorácie a nápady ako Vám v tomto smere pomôcť. Vychutnajte si teraz vianočné DOBLA dekorácie - Mikuláš, Snehuliak a Šiška ako aj nové dekorácie z tohto roku Slza a pohárik a pripravte svojim zákazníkom krajšie výrobky.

VIANOCE - dotvorte si krásny dezert s DOBLA vianočnými dekoráciami - Viac...

Zatvorené Distribučné centrá z dôvodu školenia a sviatkov- 27.10.; 01.11. a 17.11.2017

Vážení zákazníci, ako ste si už viacerí na našich Distribučných centrách všimli, dňa 27.10.2017 (PIATOK) budú naše Distribučné centrá zatvorené z dôvodu celofiremného školenia. V daný deň nebude prebiehať ani rozvoz k zákazníkom. Tovar si môžete nakúpiť v štvrtok 26.10. do 13:00 hod. alebo potom opäť v pondelok 30.10.2017 od 07:30. Taktiež dňa 01.11. a 17.11. budú naše prevádzky zatvorené z dôvodu štátnych sviatkov. Naše Call centrum Vás už určite kontaktovalo ohľadom upravených rozvozových dní. Za pochopenie ďakujeme, Tím Zeelandia s.r.o.

Zatvorené Distribučné centrá z dôvodu školenia a sviatkov- 27.10.; 01.11. a 17.11.2017 - Viac...

MASLO - aktuálna téma - ako ho čo najlepšie nahradiť v pekárskych výrobkoch

V poslednej dobe sa veľa hovorí o stúpajúcej cene masla na trhu. Viacerí z Vás ste sa na nás obrátili so žiadosťou, či máme prípravok alebo maslu blízke margaríny v našej ponuke. Nižšie nájdete krátke zhrnutie možností, ktoré Vám vieme zo strany Zeelandie ponúknuť.

MASLO - aktuálna téma - ako ho čo najlepšie nahradiť v pekárskych výrobkoch - Viac...

Kreatívne leto so Zeelandiou - SCALDIS dark a white

Leto je čas na hľadanie novej inšpirácie a my Vám ju prinášame v podobe SCALDIS DARK a WHITE. Vychutnajte si kvalitu a čerstvosť od Zeelandie každý deň.

Kreatívne leto so Zeelandiou - SCALDIS dark a white - Viac...

Lactorex RETRO - kvalita a tradícia

Vychutnajte si kvalitné a čerstvé pečivo s obsahom srvátky od Zeelandie každý deň. Lactorex je jedným u zákazníkov najznámejších a neustále obľúbeným pekárskym prípravkom od Zeelandie. Dávkovanie: 1 - 3% na množstvo použitej múky.

Lactorex RETRO - kvalita a tradícia - Viac...

Novinky v sortimente: Nové ovocné náplne, slané náplne a jogurtová plnka

Pripravili sme pre Vás novinky v sortimente náplní. Svojou chuťou sú určite jedinečné a obohatia Váš sortiment výrobkov.

Novinky v sortimente: Nové ovocné náplne, slané náplne a jogurtová plnka - Viac...

Predstavujeme: Obchodné oddelenie a technológovia Zeelandia s.r.o.

Sme veľmi radi, že v tomto článku Vám môžeme priblížiť naše Obchodné oddelenie, ktoré zahŕňa celý tím našich pracovníkov: manažéra predaja, obchodných zástupcov a technológov. Viac sa dozviete v spoločnom článku od našich zamestnancov.

Predstavujeme: Obchodné oddelenie a technológovia Zeelandia s.r.o. - Viac...

Dezerty na úrovni

Ponúknite svojim zákazníkom a spotrebiteľom viac ako klasický zákusok pre ich oslavu, svadbu alebo inú slávnostnú príležitosť. Z nášho sortimentu si určite vyberiete.

Dezerty na úrovni - Viac...

DOBLA dekorácie zo Zeelandie

Pre viac informácií neváhajte kontaktovať Vášho obchodného zástupcu alebo naše Call centrum.

DOBLA dekorácie zo Zeelandie - Viac...

Zeelandia na Danubius Gastro 2017

Zeelandia s.r.o. sa každoročne zúčastňuje súťaže o Najlepší nový výrobok, ktorý vyhlasuje Rada pekárov a cukrárov Slovenska. Tohto roku sme sa zapojili do súťaže s dvoma výrobkami, a to s našou cukrárskou novinkou Cesto Zelený čaj – zákusok s malinovým želé a s pekárskou zmesou Záhradníkov chlieb Non.E, ktorým sme rozšírili rad výrobkov bez obsahu Éčiek. Chlieb má po upečení pekný objem, rovnomernú štruktúru striedky s viditeľnými kúskami mrkvy, s jemnou chuťou byliniek a zostáva dlho čerstvý aj vďaka obsahu jogurtu v zmesi.

Zeelandia na Danubius Gastro 2017 - Viac...

Zeelandia inovácia sortimentu, náplní a obalov 2016

Vážení zákazníci, tu nájdete komplexne informácie o zmenách za posledné obdobie v sortimente týkajúce sa zmeny balení (kg), obalov, inovácií náplní a zmeny trvanlivosti u niektorých výrobkov z dôvodu zlepšovania kvality a bezpečnosti našich výrobkov. Takisto sme úspešne obhájili certifikát ISO 9001:2008 a pracujeme pre Vás na programe týkajúcom sa nutritívnych hodnôt.

Zeelandia inovácia sortimentu, náplní a obalov 2016 - Viac...

OZNAM: Nové balenie 7,5 kg (3x2,5 kg) BIELY DECOR ICING

Vážení zákazníci, ako sme Vám už avízovali skôr inovovali sme ďalšie balenie, a to u BIELY DECOR ICING (kód č. 1029) z pôvodných 6 kg vedierka si teraz zakúpite špeciálne asepticky zabalený výrobok v kartóne 3 x 2,5 kg = 7,5 kg. Jednotlivé balíčky tak viete otvoriť postupne - pričom ich kvalita ostáva nezmenená. Váš tím Zeelandia s.r.o.

OZNAM: Nové balenie 7,5 kg (3x2,5 kg) BIELY DECOR ICING - Viac...

Prajeme Vám krásnu Veľkú noc 2016

Vážení zákazníci, prajeme Vám krásne prežitie blížiacich sa veľkonočných sviatkov, veľa vody a dobrého jedla: šunky, klobások, vajíčok, mazancov, zemplínskych koláčov a iných pekárskych a cukrárskych špecialít, hlavne veľa oddychu po silných pracovných dňoch pred sviatkami. Vaša Zeelandia s.r.o.

Prajeme Vám krásnu Veľkú noc 2016 - Viac...

Roll decor icing v novom šate a balení

Vážení zákazníci, od dnes máme dostupný Roll decor icing v novom vylepšenom balení 3 x 2,5 kg = 7,5 kg v kartóne. Jednotlivé balíčky poťahovacej hmoty sú vákuovo zabalené tak, aby ste si vždy vedeli vychutnať po odbalení čerstvý a kvalitný fondánový Roll decor icing, zároveň fólia je modrá, tak aby ste ju zreteľne rozoznali. Kód výrobku ostal nezmenený 1012 a takisto sa nezmenila cena Roll decor icing. Veríme, že túto zmenu oceníte. Počas tohto roku dôjde k rovnakej zmene u Bieleho decor icingu a originál marcipánu. Váš tím Zeelandia s.r.o.

Roll decor icing v novom šate a balení - Viac...

Zeelandia s.r.o. na Danubius Gastro 2016 získala 3 dekréty vynikajúci výrobok

V čase od 28.1.2016 do 30.1.2016 prebiehali súťaže Cechu pekárov a cukrárov, Zväzu pekárov, cukrárov a cestovinárov SR v rámci výstavy Danubius Gastro. Naša spoločnosť sa znovu aktívne zapojila a s radosťou Vám chceme oznámiť, že sme získali až 3 ocenenia - dekréty za vynikajúce výrobky. 1. Vynikajúci nový výrobok pre rok 2016: KECKE ECKE koncept - z Jung Basis Ruhr. 2. Vynikajúci nový výrobok pre rok 2016: NANUKY - cesto na paličke, ktoré sú hitom nielen pre deti. 3. Vynikajúci chlieb CHIA so semienkami chia.

Zeelandia s.r.o. na Danubius Gastro 2016 získala 3 dekréty vynikajúci výrobok - Viac...

Vychutnajte si novinky so Zeelandiou - nový leták jeseň, zima 2015

Vážení zákazníci, na základe nových trendov na trhu sme pre Vás pripravili nové suroviny a zmesi pre Vašu pekáreň, cukráreň, gastroprevádzku a pod. Novinky idú aj v duchu IBA 2015, kde boli mnohé z nich predstavené: Mr. Korn CHIA (jedinečná CHIA zápara), ktorá je vynikajúca pre výrobu chleba, pečiva, bagiet, ale aj jemného pečiva napr. s Korent Vanilla, plundrových výrobkov, cukrárskych výrobkov - koláčov a pod. Vyskúšajte aj Vy jednu zo superpotravín sveta, ktorá bude trendom roka 2016. Z hľadiska inovácie a vývoja kvasov na trhu Vám prinášame jedinečný sušený ražný kvas Jung Roggensauerteig, novinky v oblasti ovocných kvasov - Fruit desem apricot (marhuľa) alebo citrón, alebo novú radu sušených, prírodne fermentovaných kvasov Fermento Rustico alebo Fermento Malt. Z Nemecka sme pre Vás pripravili dva nové koncepty - ktoré sú tam už momentálne hitom: KECKE ECKE - koláč do ruky a Kuchem Am Stiel - NANUKY na paličke - ktoré jednoducho pripravíte z našej novej zmesi Jung Basis Rühr. Určite s nimi ohúrite svojich zákazníkov.

Vychutnajte si novinky so Zeelandiou - nový leták jeseň, zima 2015 - Viac...

Leták Vychutnajte si Novinky so Zeelandiou

Tu nájdete leták Vychutnajte si novinky so Zeelandiou (Jeseň, Zima 2015-2016) v pdf. Nanuky video Zeelandia si viete pozrieť na link Youtube https://youtu.be/MiX2ixBq4iw?list=PLbjp751XaDebeLpaJzI-HCMoDEPuPNIPO

Leták Vychutnajte si Novinky so Zeelandiou - Viac...

Zeelandia - 25.rokov výskumu, vývoja, výroby a predaja fermentovaých výrobkov.

Článok Zeelandia Česká republika o 25. rokoch vývoja a výskumu fermentovaných výrobkov, ktoré dodáva nielen k nám, slovenskej Zeelandii, ale do viacerých krajín, kde je Zeelandia zastúpená.

Zeelandia - 25.rokov výskumu, vývoja, výroby a predaja fermentovaých výrobkov. - Viac...

ZELA DELIKATES podľa nových štandardov

Vážení zákazníci, na základe požiadaviek trhu a EU sme pre Vás v tomto roku pristúpili k vylepšeniu kvality Zela delikates. Z dôvodu ochrany palmových lesov (výrobca Zeelandia Litva) sme zamenili 1/3 podielu palmového oleja za zdravší nerafinovaný kokosový olej, pričom teraz ZELA DELIKATES neobsahuje žiadne nezdravé trans-mastné kyseliny. Podiel mliečnej zložky zostal samozrejme nezmenený, takže to nemá žiaden vplyv na chuť a kvalitu výrobkov. Zároveň z dôvodu požiadavky viacerých veľkých zákazníkov a noriem EU sme pristúpili k vylepšeniu E zložiek v Zela delikates tak, aby spĺňala aktuálne požiadavky EU. Zmena nemá žiadny vplyv na senzorické vlastnosti výrobku. Zároveň by sme Vás chceli informovať, že Zela delikates nájdete opäť v zlato-hnedej fólii, ktorá je zároveň ochranou proti oxidácii výrobku a s vyznačením váhy na obale, ktorú tak oceňujete. Takisto na každom 2,5 kg obale je podľa normy uvedené SK zloženie výrobku. Veríme, že aj takto prispejeme k lepšej chuti pre zákazníkov a zdravšej surovine vo Vašej prevádzke. Tešíme sa na ďalšiu spoluprácu. Tím Zeelandia s.r.o.

ZELA DELIKATES podľa nových štandardov - Viac...

Veľká noc so Zeelandiou

Pripravili sme pre Vás klasické overené receptúry s Butter Backcreme, mazanec a zemplínsky koláč s Korent Vanilla, ale takisto aj netradičné, ale vynikajúce kombinácie ako sú Škvarkový pletenec, Pudingový DUO koláč, Mramorový pletenec, Bábovky a chlebíčky z trených hmôt. Pre pekárov sme pripravili aj novinku Miss. Špalda - Chlieb a pečivo s varenou špaldovou záparou. Pre cukrárov sme vybrali aktuálne obľúbené chute ako je kokosová, špaldová, jablková. Z noviniek nielen pre gastronómiu, ale aj pre cukrárne dávame do pozornosti naše nové chuťovo vynikajúce 100 % zmesi na Orechovník a Makovník. Jednoduchá receptúra korpusu - viac času pre dozdobenie zákuskov. Viac v letáku nižšie. Prajeme Vám krásnu Veľkú noc.

Veľká noc so Zeelandiou - Viac...

Veľká noc so Zeelandiou

Pripravili sme pre Vás klasické overené receptúry s Butter Backcreme, mazanec a zemplínsky koláč s Korent Vanilla, ale takisto aj netradičné, ale vynikajúce kombinácie ako sú Škvarkový pletenec, Pudingový DUO koláč, Mramorový pletenec, Bábovky a chlebíčky z trených hmôt. Pre pekárov sme pripravili aj novinku Miss. Špalda - Chlieb a pečivo s varenou špaldovou záparou. Pre cukrárov sme vybrali aktuálne obľúbené chute ako je kokosová, špaldová, jablková. Z noviniek nielen pre gastronómiu, ale aj pre cukrárne dávame do pozornosti naše nové chuťovo vynikajúce 100 % zmesi na Orechovník a Makovník. Jednoduchá receptúra korpusu - viac času pre dozdobenie zákuskov. Viac v letáku nižšie. Prajeme Vám krásnu Veľkú noc.

Veľká noc so Zeelandiou - Viac...

RADA Panoplusy

Dlhoročné skúsenosti s vývojom rady Panoplus a úspešným predajom v rámci Slovenska nás viedlo k vydaniu katalógu Panoplusy, kde nájdete prehľad všetkých výrobkov Panoplus a receptúr. Katalóg je dostupný na vyžiadanie na adrese marketing@zeelandia.sk alebo kontaktujte Vášho Obchodného zástupcu.

RADA Panoplusy - Viac...

CALL CENTRUM v novom šate

Vďaka presťahovaniu do nových priestorov aj naše CALL CENTRUM sídli v novej kancelárii. Naše CALL CENTRUM funguje už od roku 2007, pričom jeho cieľom je celková podpora zákazníka z hľadiska zadania objednávky a pravidelného kontaktu so zákazníkom, príprava podkladu dodacích listov/faktúr a prepojenie s našimi Distribučnými centrami Rozhanovce, Zvolen a Bratislava, a takisto priama komunikácia s našimi Obchodnými zástupcami po celom Slovensku pri akýchkoľvek požiadavkách a zmenách u zákazníkov. CALL CENTRUM je priamo prepojené s nákupom a distribúciou/logistikou našej spoločnosti Zeelandia s.r.o. Košice.

CALL CENTRUM v novom šate - Viac...

Danubius Gastro 2015 a Zeelandia novinky

Počas Danubius Gastro 2015 sme sa zúčastnili súťaže o najlepší inovatívny výrobok na rok 2015, a to sdvoma výrobkami: Miss. Špalda - s celými varenými zrnami špaldy, pričom výrobok bol vyrobený na ražných múkach. Ako cukrársky výrobok sme prezentovali Čoko prstence plnené Bolerom instant alebo malinovou šľahačkou so Zeesanom Jung Malina - mascarpone a tématicky sme výrobok ladili pre celoročné použitie: Valentín, Veľká Noc, svadba, letné inšpirácie a Vianoce. Za daný výrobok sme získali ocenenie - Dekrét Vynikajúci inovatívny výrobok 2015.

Danubius Gastro 2015 a Zeelandia novinky - Viac...

Čoko prstence - Dekrét vynikajúci inovatívny výrobok 2015

S radosťou Vám oznamujeme, že počas Danubius Gastro 2015 sme získali ocenenie - Dekrét Vynikajúci inovatívny výrobok 2015 za Čoko prstence.

Čoko prstence - Dekrét vynikajúci inovatívny výrobok 2015 - Viac...

Čokoládové prstence pre každú príležitosť

Čokoládové prstence v závislosti od dozdobenia sú vhodné na mnoho príležitostí: svadby, narodeniny, Valentína, Veľkú noc, leto s ovocným dozdobením alebo Vianoce. Prinášame Vám inšpiráciu na valentínske prstence so srdiečkami pre Vašich najdrahších.

Čokoládové prstence pre každú príležitosť - Viac...

Zmena balení smotán KEN na 1L

Radi by sme Vám oznámili, že zmena balení smotán KEN z 1,5 L na 1 L je úspešne zakončená. V 1L balení si tak môžete zakúpiť: KEN PRESTO - rastlinná sladená smotana na šľahanie KEN LACTEA 50%-50% živočíšno-rastlinnú nesladenú smotanu na šľahanie. KEN NATA živočíšna 35,1 % obsah tuku. Nezmenené v ponuke zostáva: KEN TRUFA - hotová parížska smotana 2,3 kg balenie. Takisto KEN NATA spray - sladená živočíšna smotana v spreji 500 g. Vaša Zeelandia.

Zmena balení smotán KEN na 1L - Viac...

Celozrnný ražný Chlieb KRIVÁŇ

zdravý celozrnný ražný chlieb Kriváň s typickým tvaroh valca posypaný zmesou Seedmix Vám dodá energiu na celý deň.

Celozrnný ražný Chlieb KRIVÁŇ - Viac...

REKLAMY V ČASOPISOCH

tu nájdete naše prezentácie v časopisoch

REKLAMY V ČASOPISOCH - Viac...

NON.E výrobky v našej ponuke

Našu ponuku sme obohatili o nové Non.E margaríny pre pekárov a cukrárov ako aj margaríny Non.E s obsahom masla. Takisto viete do svojho sortimentu zaradiť aj náš NON.E kvas (bez éčiek): Kód č. 2084 Ražný kvas (Non.E) Z jeho pomocou získate výbornú kvalitu chleba, jedinečnú chlebovú chuť a arómu, pružnú, rovnomerne pórovitú striedku. Jednoducho chlieb ako od babičky - kvalitný a s dlhou trvanlivosťou. Ďalším výrobkom bez É-čok (Non.E) dostupný v našej ponuke je Kód č. 2105 Tekvicová zmes Non.E, ktorá obohatí Váš sortiment zdravších chlebov. Na reze sú viditeľné semienka tekvice, chlieb má pekný objem a štruktúru a je veľmi chutný. Pre ďalšie výrobky kontaktujte svojho Obchodného zástupcu alebo marketing@zeelandia.sk

NON.E výrobky v našej ponuke - Viac...

ZMES KRIVÁŇ

Zdravý a chutný celozrnný ražný chlieb v novom šate a tvare. Za každé vrece nákupu Zmesi Kriváň a Seedmixu obdržíte 200 ks sáčkov Kriváň zdarma.

ZMES KRIVÁŇ - Viac...

IBA 2015 Zeelandia HALA A2, st. č. 331

Vážení zákazníci, počas IBA 2015 nás nájdete na stánku Zeelandia v hale A2, stánok č. 331. Tešíme sa na Vás od 12.9.-17.9.2015 v Mníchove. Prídťe si vychutnať novinky Zeelandia. Tešíme sa na Vás. Téma tohtoročnej výstavy je: Z lásky k čokoláde, ovociu, pekárskym a cukrárskym výrobkom... Tím Zeelandia s.r.o.

IBA 2015 Zeelandia HALA A2, st. č. 331 - Viac...

7,5 kg marcipán Originál 1:3 v menšom balení 7,5 kg

Vážení zákazníci, vychutnajte si teraz originál mandľový marcipán 1:3 v menšom balení 3x2,5 kg= 7,5 kg. Cena za kg zostala nezmenená. Takisto sme pre Vás prichystali nové cukrárske receptúry s použitím marcipánu. Nájdete ich v časti Receptúry: http://www.zeelandia.sk/Recipes/recepty-s-original-marcipanom-1-3-zeelandia Váš tím Zeelandia s.r.o.

7,5 kg marcipán Originál 1:3 v menšom balení 7,5 kg - Viac...

Zeelandia s.r.o. nový certifikát ISO 9001:2008

Zeelandia s.r.o. každoročne úspešne obhajuje certifikát ISO 9001:2008. V prílohe nájdete náš aktuálne platný certifikát.

Zeelandia s.r.o. nový certifikát ISO 9001:2008 - Viac...

Oznámenie: Veľká noc - zatvorené Distribučné centrá Zeelandia

Vážení zákazníci, v prvom rade Vám prajeme krásne nadchádzajúce veľkonočné sviatky. Zároveň by sme Vám chceli oznámiť, že počas sviatkov (30.03.-02.04.2018) budú naše Distribučné centrá zatvorené (Bratislava, Zvolen, Rozhanovce). Taktiež v týchto dňoch nebude prebiehať rozvoz k zákazníkom. Tovar v našich skladoch si môžete zakúpiť do 29.03. do 13:00 hod. a po sviatkoch 03.04.2018 od 07:30. Čo sa týka náhradných dní rozvozu - naše Call centrum (0800 100 707, 0800 101 328) Vás bude o tejto úprave rozvozov informovať. V prípade akýchkoľvek otázok neváhajte kontaktovať naše Call centrum. Za pochopenie ďakujeme, Tím Zeelandia s.r.o.

Oznámenie: Veľká noc - zatvorené Distribučné centrá Zeelandia - Viac...

Rasca celá a Tekvicové semienko 25 kg balenie za výhodnú cenu

Hľadáte rascu a tekvicové semienko za výhodnú cenu ? Kontaktujte naše Call centrum o cenu. Call centrum: 0800 100 707 alebo 0800 101 328. Zeelandia SK

Rasca celá a Tekvicové semienko 25 kg balenie za výhodnú cenu - Viac...

Zeelandia - informácia o prevádzke počas vianočných sviatkov

Vážení zákazníci, týmto by sme Vás chceli informovať, že počas 27.-28.12.2018 budú naše Distribučné centrá otvorené od 8:00 - 13:00 hod. Tovar si budete môcť nakúpiť len v sklade - nakoľko v dané dni nebude prebiehať rozvoz k zákazníkom. Dňa 31.12.2018 a 01.01.2019 budú naše prevádzky komplet zatvorené ( centrála, Distribučné centrá + Call centrum), a to z dôvodu celozávodnej dovolenky a štátneho sviatku. Takže v dané dni nebude prebiehať závoz k zákazníkom. Bežná prevádzka po novom roku začne 02.01.2019. Za pochopenie ďakujeme a prajeme všetkým krásne sviatky a všetko najlepšie do Nového roku. Tím Zeelandia s.r.o.

Zeelandia - informácia o prevádzke počas vianočných sviatkov - Viac...

Hľadáme vodiča sk. B a C pre Distribučné centrum Zvolen.

Chceli by ste pracovať pre Zeelandiu ako vodič nákladného vozidla? Ste spoľahlivý, skúsený a časovo flexibilný? Potom neváhajte a pošlite nám svoj životopis na email adresu: richard.rohal@zeelandia.sk. Pre viac informácií volajte: 0911 019 943. Viac informácií nájdete nižšie. Tím Zeelandia s.r.o.

Hľadáme vodiča sk. B a C pre Distribučné centrum Zvolen. - Viac...

Preskočiť na obsah. | Na navigáciu