Titulná stránka » Kontakty

Kontakty

Potrebujete sa skontaktovať s naším CALL CENTROM, Obchodným zástupcom, poriešiť technologické otázky, poslať špecifikáciu, vedieť kedy príde Váš závoz, poriešiť faktúru alebo navštíviť našu prevádzku Distribučného centra v Bratislave, vo Zvolene a Rozhanovciach? Nájdete tu všetky potrebné kontakty, adresy a otváracie časy v Distribučných centrách. Tešíme sa na Vaše telefonáty, objednávky, dotazy alebo návštevu. Tím Zeelandia s.r.o.

AKTUÁLNE KONTAKTY NA ZAMESTNANCOV 2018

Nájdete tu aktuálne kontakty na centrálu spoločnosti, zamestnancov centrály - CALL CENTRUM, ekonomické odd., nákup a logistiku, marketing, obchod a obchodných zástupcov, manažérku kvality, kontakt pre reklamácie a tiež kontakty na Distribučné centrá Rozhanovce, Zvolen a Bratislavu.

AKTUÁLNE KONTAKTY NA ZAMESTNANCOV 2018 - Viac...

DC Východ nová adresa od 27.10.2014 ROZHANOVCE -smer od PO

Naše nové DC Východ sa nachádza na adrese Družstevná 44, 044 42 Rozhanovce. Stačí isť podľa značky Zeelandia, ktorá sa nachádza za značkou koniec dediny Rozhanovce - odbočíte doľava smerom na družstvo RZH a na konci ulice stále smerom hore sa nachádza náš sklad. Otváracia doba je Pondelok - Piatok 07:30 - 13:00 hod.

DC Východ nová adresa od 27.10.2014 ROZHANOVCE -smer od PO - Viac...

DC Východ nová adresa od 27.10.2014 ROZHANOVCE -smer od KE

Naše nové DC Východ sa nachádza na adrese Družstevná 44, 044 42 Rozhanovce. Stačí isť podľa značky Zeelandia, ktorá sa nachádza ešte pred značkou začiatok dediny Rozhanovce - odbočíte doprava smerom na družstvo RZH a na konci ulice stále smerom hore sa nachádza náš sklad. Otváracia doba je Pondelok - Piatok 07:30 - 13:00 hod.

DC Východ nová adresa od 27.10.2014 ROZHANOVCE -smer od KE - Viac...

Preskočiť na obsah. | Na navigáciu