Titulná stránka » Receptúry » Receptúry

Receptúry

Veľkonočné pipky

Veľkonočné pipky

Máte radi bielkovú hmotu ? Tak nesmie chýbať ani počas Veľkej noci - stačí vedieť postup na čierneho princa a pripraviť si jednoducho obdobu na veľkonočný čas v podobe chutných žltých sliepočiek - pipiek.

Veľkonočné pipky - Viac...

Baranček s Bábovkovou zmesou Fantázia

Baranček s Bábovkovou zmesou Fantázia

Bábovková zmes Fantázia je ideálna zmes práve pre veľkonočné výrobky ako sú bábovky, barančeky, zajačiky, pečenie v srnčom chrbáte - chlebíčky so Sardimixom alebo čokoládovou dekoráciou/marcipánom a pod. Zmes sa pekne upečie vo formách, je netrúsivá, dobre sa vyberá z foriem po upečení a je chuťovo výborne vyvážená.

Baranček s Bábovkovou zmesou Fantázia - Viac...

ŠUHAJDY (kokosové, čokoládové alebo karamelové/toffee)

ŠUHAJDY (kokosové, čokoládové alebo karamelové/toffee)

Efektný dezert pre každú príležitosť - RETRO v novom šate. Jednoduchá príprava, stačí nahriať KremLine nad parou a zmiešať s troškou oleja. S prekvapením v papierovom košíčku v podobe chutné kandizované ovocie. Ideálne pre rodinné balenia nielen na Vianoce, ale počas celého roka, na svadby,catering a ku káve v kaviarňach (obdoba namiesto praliniek). Náš tip: pre ešte krajší vzhľad použite farebné košíčky a každú šuhajdu dozdobte podľa svojej fantázie - napr. srdiečkami na Valentína, hviezdičkami na vianočné sviatky.

ŠUHAJDY (kokosové, čokoládové alebo karamelové/toffee) - Viac...

Linecké košíčky s citrónovým krémom a Biancou

Linecké košíčky s citrónovým krémom a Biancou

Chutné citrónové košíčky s jemnou penou z Bianci - opálené flambovacou pištolou.

Linecké košíčky s citrónovým krémom a Biancou - Viac...

Smotanové kopuly jogurtové

Smotanové kopuly jogurtové

Zaujímavé smotanové kopuly na obohatenie sortimentu každej cukrárne - jogurtové, malinové, čokoládové - napr. so žltou Palettou na povrchu ideálne pre jarné obdobie a Veľkú Noc.

Smotanové kopuly jogurtové - Viac...

Dvojfarebné slimáčiky

Dvojfarebné slimáčiky

Krásne na vzhľad a ešte lepšie chutia - to sú dvojfarebné slimáky v podobe čajového pečiva z kombinácie Cesta čokoládového a Zelený čaj. Ideálne pre rodinné balenia ako aj do kolekcií čajového pečiva pre oživenie výrobkov v balení. Farebná kombinácia je vhodná na Veľkú noc aj počas celého roka.

Dvojfarebné slimáčiky - Viac...

Slimáčiky z Cesta Zelený čaj

Slimáčiky z Cesta Zelený čaj

Čajové pečivo v podobe dvojfarebných chutných slimáčikov z Cesta Zelený čaj a hmoty Mamas pie. Ideálne pre rodinné balenia a na kombináciu v kolekciách čajového pečiva. Ideálne kvôli svojej peknej zelenej farbe nielen na Veľkú noc.

Slimáčiky z Cesta Zelený čaj - Viac...

Jogurtový rez so zeleným čajom

Jogurtový rez so zeleným čajom

Jednoduchá a chutná kombinácia cesta jogurtového s Cestom Zelený čaj a jemnou náplňou, ktorá nechá vyniknúť chuti zeleného čaju. Ideálne pre plech 60 x 20 cm a rodinné balenia.

Jogurtový rez so zeleným čajom - Viac...

Banánové rezy

Banánové rezy

Chutné banánové rezy z Cesta čokoládového, s náplňou Presta ochutenou banánovou ochucovacou pastou Wigo Compound a na reze s viditeľnými kúskami bufleriek zo zmesi Bufler komplet.

Banánové rezy - Viac...

Špaldovo-karamelové rezy

Špaldovo-karamelové rezy

Výborná kombinácia špaldového cesta s orechmi, karamelovou náplňou a bielkovým korpusom pre trvanlivejšie zákusky napr. na svadbu, oslavy a pod.

Špaldovo-karamelové rezy - Viac...

Preskočiť na obsah. | Na navigáciu