Titulná stránka » Receptúry » Fašiangy, Veľká noc receptúry

Fašiangy, Veľká noc receptúry

Maslový mazanec so Sardimixom

Maslový mazanec so Sardimixom

Klasický a predsa výnimočný mazanec vďaka svojmu zloženiu - za použitia Butter Backcreme - s maslovou chuťou a vysokým podielom prepusteného masla v zložení a Sardimixu - šťavnatého kandizovaného ovocia. Vydrží po celú dobu Vianoc čerstvý - ak ho teda nestihnete zjesť na posedenie už pri raňajkách.

Maslový mazanec so Sardimixom - Viac...

Veľkonočný maslový koláč

Veľkonočný maslový koláč

Veľkonočný maslový koláč z Butter Backcreme je jedinečný svojou maslovou chuťou, jemnou štruktúrou vo Vás vyvolá pocit jedinečnej chuti. Veľkonočný maslový koláč - pri dodržaní dávkovania 20 % Butter Backcreme na množstvo pridanej múky môžete nazvať maslovým, kvôli dostatočnému podielu prepusteného masla v zložení Butter Backcreme. Tvar veľkonočného koláča je na Vás - cestové kusy môžete voľne ukladať na plechy v podobe veky, alebo prepletať z dvoch alebo troch prútov na tzv. mazanec alebo sa pohrať s jeho tvarom a vzhľadom pri použití a pečení vo forme.

Veľkonočný maslový koláč - Viac...

Zemplínsky koláč

Zemplínsky koláč

Zmes pre výrobu kysnutých výrobkov s vanilkovou chuťou. Jemná štruktúra striedky, výborná chuť a vôňa výrobkov ako sú vianočky, záviny, jemné pečivo rôznych tvarov. Výrobky pomalšie vysychajú a majú dlhšiu trvanlivosť. Dávkovanie: 8 - 20% na množstvo použitej múky

Zemplínsky koláč - Viac...

Maslový pletenec

Maslový pletenec

2046 Butter backcreme Butter Backcreme dodá Vašim výrobkom nielen jemnosť striedky, čerstvosť a mäkkosť, ale aj úžasnú maslovú chuť a vôňu, ktorej neodolá žiadny spotrebiteľ. Pre jemné pečivo z kysnutého cesta. Dávkovanie: 20 % na múku.

Maslový pletenec - Viac...

Sviatočná vianočka s hrozienkami

Sviatočná vianočka s hrozienkami

Chutná sviatočná vianočka s hrozienkami (Sardimixom, sušeným ovocím, sekanými slivkami a pod.) z Backcreme - chuťovo poteší každého spotrebiteľa.

Sviatočná vianočka s hrozienkami - Viac...

Vianočka s ovocím

Vianočka s ovocím

Chutná slávnostná vianočka so Sardimixom (kandizovaným ovocím) a hrozienkami z Korent vanilla chuťovo a vzhľadom poteší každého spotrebiteľa nielen počas veľkonočných sviatkov. ideálna počas celého dňa ako sladké raňajky, desiata a olovrant.

Vianočka s ovocím - Viac...

Veľkonočný baranček so Sardimixom/čokoládovou dekoráciou

Veľkonočný baranček so Sardimixom/čokoládovou dekoráciou

Tradičný Veľkonočný baranček zo zmesi Jung Basis Ruhr v kombinácii so Sardimixom alebo čokoládovou dekoráciou obohatí každý sviatočný stôl.

Veľkonočný baranček so Sardimixom/čokoládovou dekoráciou - Viac...

Fašiangovo - veľkonočná šiška s marhuľovou náplňou

Fašiangovo - veľkonočná šiška s marhuľovou náplňou

Chutná šiška zo zmesi Berliner Plus - s pekným tvarom a krúžkom po fritovaní, odolná voči nadmernému príjmu tuku pri vyprážaní. Naplnená s jedinečne chuťovo vyváženou Náplňou do šišiek marhuľovou.

Fašiangovo - veľkonočná šiška s marhuľovou náplňou - Viac...

Jemné pečivo - makovky , lúpačky ....

Jemné pečivo - makovky , lúpačky ....

Jemné pečivo z Lactorex originál je v Zeelandii už tradícia - tento prípravok viete použiť na mnohé variácie výrobkov vo Vašej pekárni, pričom jemné pečivo je chutné, s jemnou štruktúrou striedky, s pekným objemom a pritom s použitím len 2 % dávkovania Lactorex originál na množstvo pridanej múky. Odporúčané množstvo tuku - Zeelandia margarín Zeelback do cesta je 10 % a cukru 12% - vtedy získate chutné, dlho čerstvé pečivo. S cestom sa dobre pracuje ako manuálne, tak strojovo, má výbornú toleranciu počas kysnutia a pečenia a dá sa z neho tvarovať jednoduché aj komplikované tvary pečiva, je ideálne na plnenie.

Jemné pečivo - makovky , lúpačky .... - Viac...

Jemné pečivo s Lactorex RETRO

Jemné pečivo s Lactorex RETRO

Jemné pečivo z Lactorex RETRO je v Zeelandii už tradícia - tento prípravok viete použiť na mnohé variácie výrobkov vo Vašej pekárni, pričom jemné pečivo je chutné, s jemnou štruktúrou striedky, s pekným objemom a pritom s použitím len 2 % dávkovania Lactorex RETRO na množstvo pridanej múky. Odporúčané množstvo tuku - Zeelandia margarín Zeelback do cesta je 10 % a cukru 14% - vtedy získate chutné, dlho čerstvé pečivo. S cestom sa dobre pracuje ako manuálne, tak strojovo, má výbornú toleranciu počas kysnutia a pečenia a dá sa z neho tvarovať jednoduché aj komplikované tvary pečiva, je ideálne na plnenie.

Jemné pečivo s Lactorex RETRO - Viac...

Veľkonočný koláčik s Jung Basis Ruhr biely

Veľkonočný koláčik s Jung Basis Ruhr biely

Druhá verzia obľúbeného koláčika - biely s obľúbenou zmesou Jung Basis Ruhr a kandizovaným ovocím Sardimix. Výrobok je jednoduchý na spracovanie a pritom veľmi efektný na reze a výborný na chuť. Je trvanlivejšieho charakteru a stačí ho pekne dozdobiť s tmavou alebo bielou polevou. Ideálny na dlhšie sviatky ako je aj Veľká noc.

Veľkonočný koláčik s Jung Basis Ruhr biely - Viac...

Veľkonočný koláčik s Jung Basis Ruhr kakaový

Veľkonočný koláčik s Jung Basis Ruhr kakaový

Veľká noc v sebe prináša veľa možností ako zaujať svojich zákazníkov - a aby Vám niektoré koláčiky vydržali aj po Veľkej noci pripravili sme pre Vás receptúru na Veľkonočný koláč (biely/kakaový) s obľúbenou zmesou Jung Basis Ruhr a kandizovaným ovocím Sardimix. Výrobok je jednoduchý na spracovanie a pritom veľmi efektný na reze a výborný na chuť. Je trvanlivejšieho charakteru a stačí ho pekne dozdobiť s tmavou alebo bielou polevou. Veľkonočný koláč biely/kakaový je ideálny pre rodinné balenia.

Veľkonočný koláčik s Jung Basis Ruhr kakaový - Viac...

Veľkonočné zajačiky z Korent Vanilla

Veľkonočné zajačiky z Korent Vanilla

Chutné a zaujímavé jemné pečivo v tvare zajačika zo zmesi Korent vanilla potešia nielen na Veľkú noc a nielen detského zákazníka.

Veľkonočné zajačiky z Korent Vanilla - Viac...

Veľkonočné kuriatka z Korent Vanilla

Veľkonočné kuriatka z Korent Vanilla

Chutné a zaujímavé jemné pečivo v tvare kuriatok zo zmesi Korent vanilla potešia nielen na Veľkú noc a nielen detského zákazníka.

Veľkonočné kuriatka z Korent Vanilla - Viac...

Veľkonočný baranček z Korent Vanilla

Veľkonočný baranček z Korent Vanilla

Chutné a zaujímavé jemné pečivo v tvare zajačika zo zmesi Korent vanilla potešia nielen na Veľkú noc a nielen detského zákazníka.

Veľkonočný baranček z Korent Vanilla - Viac...

Škoricový kvet (poznáte z nášho Facebooku)

Škoricový kvet (poznáte z nášho Facebooku)

Pozrite si video na prípravu tohto chutného a jednoduchého škoricového kvetu na našej Facebook stránke: https://www.facebook.com/ZeelandiaSK/ Prekvapivo jednoduchá príprava Škoricového kvetu zapletaním naplneného cesta do formičiek alebo bábovkových formičiek - pričom výsledný výrobok je textúrou jemný, veľmi chutný vďaka použitej škoricovej náplni, primerane sladký a pekný na povrchu vďaka posypu Mont Blanc.

Škoricový kvet (poznáte z nášho Facebooku) - Viac...

Kakaový venček

Kakaový venček

Zaujímavý a krásne vyzerajúci kakaový venček plnej kakaovej chuti vyzneje na každom pulte v obchode. S našou škoricovou náplňou, makovou a orechovou varenou náplňou pripravíte veľmi rýchlo aj jeho ďalšie varianty.

Kakaový venček - Viac...

Bábovka Fantázia so Sardimixom

Bábovka Fantázia so Sardimixom

Jedinečná a šťavnatá bábovka - z našej zmesi Bábovková zmes Fantázia - nielen na Veľkú noc a Vianoce.

Bábovka Fantázia so Sardimixom - Viac...

Baranček s Bábovkovou zmesou Fantázia

Baranček s Bábovkovou zmesou Fantázia

Bábovková zmes Fantázia je ideálna zmes práve pre veľkonočné výrobky ako sú bábovky, barančeky, zajačiky, pečenie v srnčom chrbáte - chlebíčky so Sardimixom alebo čokoládovou dekoráciou/marcipánom a pod. Zmes sa pekne upečie vo formách, je netrúsivá, dobre sa vyberá z foriem po upečení a je chuťovo výborne vyvážená.

Baranček s Bábovkovou zmesou Fantázia - Viac...

Mrkvová roláda

Mrkvová roláda

Netradičná kombinácia mrkvového piškótového korpusu s výbornou banánovou (Zeesanovou) náplňou - roláda je veľmi jemná a zároveň výbornej chuti - ideálne pre jarné obdobie a Veľkú noc.

Mrkvová roláda - Viac...

Veľkonočný muffin

Veľkonočný muffin

Chutný čokoládový muffin z Cesta čokoládového ozdobený ako sa patrí krémom s chuťou vaječného likéru a dozdobený cukrovými vajíčkami.

Veľkonočný muffin - Viac...

MRKVOVÁ TORTA s jogurtom

MRKVOVÁ TORTA s jogurtom

Zdravá verzia mrkvovej torty z Jung Basis Ruhr v spojení so Zeesanom jogurt alebo iným druhom Zeesanu - ako je napr. tvaroh a pod.

MRKVOVÁ TORTA s jogurtom - Viac...

Veľkonočné muffinky

Veľkonočné muffinky

jednoduché, chutné a efektné vo farebných papierových formičkách

Veľkonočné muffinky - Viac...

Slimáčiky z Cesta Zelený čaj

Slimáčiky z Cesta Zelený čaj

Čajové pečivo v podobe dvojfarebných chutných slimáčikov z Cesta Zelený čaj a hmoty Mamas pie. Ideálne pre rodinné balenia a na kombináciu v kolekciách čajového pečiva. Ideálne kvôli svojej peknej zelenej farbe nielen na Veľkú noc.

Slimáčiky z Cesta Zelený čaj - Viac...

Dvojfarebné slimáčiky

Dvojfarebné slimáčiky

Krásne na vzhľad a ešte lepšie chutia - to sú dvojfarebné slimáky v podobe čajového pečiva z kombinácie Cesta čokoládového a Zelený čaj. Ideálne pre rodinné balenia ako aj do kolekcií čajového pečiva pre oživenie výrobkov v balení. Farebná kombinácia je vhodná na Veľkú noc aj počas celého roka.

Dvojfarebné slimáčiky - Viac...

Banánové rezy

Banánové rezy

Chutné banánové rezy z Cesta čokoládového, s náplňou Presta ochutenou banánovou ochucovacou pastou Wigo Compound a na reze s viditeľnými kúskami bufleriek zo zmesi Bufler komplet.

Banánové rezy - Viac...

Špaldovo-karamelové rezy

Špaldovo-karamelové rezy

Výborná kombinácia špaldového cesta s orechmi, karamelovou náplňou a bielkovým korpusom pre trvanlivejšie zákusky napr. na svadbu, oslavy a pod.

Špaldovo-karamelové rezy - Viac...

Jarná malinová torta s Cestom Zelený čaj

Jarná malinová torta s Cestom Zelený čaj

Nielen v lete ale po celý rok zákazníci túžia po skvelých a čerstvo chutnajúcich zákuskoch. Torta z Cesta Zelený čaj v kombinácii s malinovou šľahačkou a čerstvými malinami v agare je toho dôkazom. Obrázok hovorí sám za seba - kto by odolal takejto kombinácii!

Jarná malinová torta s Cestom Zelený čaj - Viac...

Cookies z Cesta Zelený čaj

Cookies z Cesta Zelený čaj

Chutné, zaujímavé a trendy na rok 2018! To sú cookies z Cesta Zelený čaj. Neváhajte a vyskúšajte - do cesta môžete pridať čokoládovú dekoráciu pre ešte krajší vzhľad.

Cookies z Cesta Zelený čaj - Viac...

Tunel z cesta Zelený čaj

Tunel z cesta Zelený čaj

Krásny a jednoduchý výrobok zároveň - stačí spojiť krásnu farbu cesta Zelený čaj v kombinácii s malinovou šľahačkou a miniroládkou naplnenou malinovým Darinka džemom a dozdobiť farebnou čokoládou alebo bielkovou hmotou, ktorú jemne opálite na povrchu. Zákusok sa po stuhnutí navyše dobre krája.

Tunel z cesta Zelený čaj - Viac...

Čajovo-malinové kocky

Čajovo-malinové kocky

Ideálna kombinácia a spojenie Cesta Zelený čaj s Cestom čokoládovým a chutne naplnené s malinovým želé a šľahačkovou náplňou.

Čajovo-malinové kocky - Viac...

Jogurtový rez so zeleným čajom

Jogurtový rez so zeleným čajom

Jednoduchá a chutná kombinácia cesta jogurtového s Cestom Zelený čaj a jemnou náplňou, ktorá nechá vyniknúť chuti zeleného čaju. Ideálne pre plech 60 x 20 cm a rodinné balenia.

Jogurtový rez so zeleným čajom - Viac...

Zákusok Zelený čaj s malinovým želé

Zákusok Zelený čaj s malinovým želé

Vynikajúca kombinácia Cesta Zelený čaj so sviežim malinovým želé a šľahačkou pre spestrenie Vášho sortimentu zákuskov. Zmes Cesto Zelený čaj je E-limited - čo znamená, že si zákusok vychutnáte bez emulgátorov, zahusťovadiel, modifikovaných škrobov a umelých farbív. S výraznou chuťou zeleného čaju a peknou zelenou nadýchanou štruktúrou korpusu.

Zákusok Zelený čaj s malinovým želé - Viac...

Smotanové kopuly jogurtové

Smotanové kopuly jogurtové

Zaujímavé smotanové kopuly na obohatenie sortimentu každej cukrárne - jogurtové, malinové, čokoládové - napr. so žltou Palettou na povrchu ideálne pre jarné obdobie a Veľkú Noc.

Smotanové kopuly jogurtové - Viac...

Linecké košíčky s citrónovým krémom a Biancou

Linecké košíčky s citrónovým krémom a Biancou

Chutné citrónové košíčky s jemnou penou z Bianci - opálené flambovacou pištolou.

Linecké košíčky s citrónovým krémom a Biancou - Viac...

ŠUHAJDY (kokosové, čokoládové alebo karamelové/toffee)

ŠUHAJDY (kokosové, čokoládové alebo karamelové/toffee)

Efektný dezert pre každú príležitosť - RETRO v novom šate. Jednoduchá príprava, stačí nahriať KremLine nad parou a zmiešať s troškou oleja. S prekvapením v papierovom košíčku v podobe chutné kandizované ovocie. Ideálne pre rodinné balenia nielen na Vianoce, ale počas celého roka, na svadby,catering a ku káve v kaviarňach (obdoba namiesto praliniek). Náš tip: pre ešte krajší vzhľad použite farebné košíčky a každú šuhajdu dozdobte podľa svojej fantázie - napr. srdiečkami na Valentína, hviezdičkami na vianočné sviatky.

ŠUHAJDY (kokosové, čokoládové alebo karamelové/toffee) - Viac...

Veľkonočné pipky

Veľkonočné pipky

Máte radi bielkovú hmotu ? Tak nesmie chýbať ani počas Veľkej noci - stačí vedieť postup na čierneho princa a pripraviť si jednoducho obdobu na veľkonočný čas v podobe chutných žltých sliepočiek - pipiek.

Veľkonočné pipky - Viac...

Preskočiť na obsah. | Na navigáciu