Titulná stránka » Receptúry » CLEAN LABEL (čistá etiketa) a bez Éčkové (NON.E) chleby a pečivo

CLEAN LABEL (čistá etiketa) a bez Éčkové (NON.E) chleby a pečivo

Majú Vaši zákazníci chuť na niečo výnimočné? Vyrobené z kvalitných surovín bez pridania emulgátorov, upravujúcich látok a pod.? Teraz majú možnosť vychutnať si jedinečné chlebíky a pečivo zo Zeelandie - Záhradníkovu zmes NON.E - s obsahom byliniek, mrkvy a jogurtu, Farmársky chlieb NON.E - s jedinečnou chuťou a vôňou starých dobrých čias, Gold Multicereál Chlieb Clean Label - pre aromatické chlebíky a žemle s obsahom 6 druhov zŕn, KAISER FRANZ chlieb Clean Label - prírodný, rustikálny ražný chlieb s vysokým podielom zemiakov.
ZÁHRADNÍKOV CHLIEB NON.E

ZÁHRADNÍKOV CHLIEB NON.E

Chuť jari po celý rok Vám prinesie viaczrnný Záhradníkov chlieb s jogurtom, mrkvou a bylinkami. Prebudí v človeku pocit čerstvosti a jemnosti a s radosťou si vychutnáte jeho aromatikú a šťavnatú chuť. Zmes j vhodná aj na prípravu rožkov a bagiet. Zloženie zmesi je bez použitých É-čok.

ZÁHRADNÍKOV CHLIEB NON.E - Viac...

ZÁHRADNÍKOVA BAGETKA NON.E

ZÁHRADNÍKOVA BAGETKA NON.E

Chuť jari po celý rok Vám prinesie viaczrnný Záhradníkov chlieb alebo pečivo s jogurtom, mrkvou a bylinkami. Prebudí v človeku pocit čerstvosti a jemnosti a s radosťou si vychutnáte jeho aromatikú a šťavnatú chuť. Zmes j vhodná aj na prípravu rožkov, žemlí a bagiet. Zloženie zmesi je bez použitých É-čok.

ZÁHRADNÍKOVA BAGETKA NON.E - Viac...

FARMÁRSKY CHLIEB NON.E

FARMÁRSKY CHLIEB NON.E

Farmársky chlieb Vás svojim tvarom, chuťou a vôňou vráti späť v čase, pričom si vychutnáte jeho kvalitné spracovanie a zloženie zmesi. S viditeľnými ražnými celozrnnými vločkami na reze. S obsahom kvalitnej celozrnnej špaldovej múky a zemiakovými vločkami. S jemnou a zmyselnou korenistou chuťou.

FARMÁRSKY CHLIEB NON.E - Viac...

GOLD MULTICEREÁL CHLIEB Clean Label

GOLD MULTICEREÁL CHLIEB Clean Label

Zmes pre výrobu jemne aromatických multicereálnych chlebov a žemlí (6 zŕn). S bohatým obsahom ľanových semienok a sóje a s vysokým podielom sójového a jačmenného šrotu. Chutný chlieb a pečivo, ktoré budú Vaši zákazníci s radosťou jesť.

GOLD MULTICEREÁL CHLIEB Clean Label - Viac...

KAISER FRANZ chlieb Clean Label

KAISER FRANZ chlieb Clean Label

Prírodný, rustikálny ražný chlieb s vysokým podielom zemiakov podľa typického receptu Zeelandia pod názvom Kaiser Franz. S exta šťavnatou striedkou a dlhou trvanlivosťou. Takisto vhodné pre výrobu rustikálneho pečiva.

KAISER FRANZ chlieb Clean Label - Viac...

Preskočiť na obsah. | Na navigáciu