Titulná stránka » Receptúry

Receptúry

v tejto kapitole nájdete receptúry nových výrobkov

Nové pekárske receptúry 02 - 2019

Nájdete tu nové pekárske receptúry pripravené aktuálne pre dané obdobie - chutné plundrové výrobky, obilné puchieriky, cereálne večky, slnečnicové zdravé pečivo.

Nové pekárske receptúry 02 - 2019 - Viac...

Vianočné receptúry

Nájdete tu jednoduché a chutné vianočné receptúry s Gamma Soft, Korentom Europe a Vanilla

Vianočné receptúry - Viac...

KREMLINE inšpirácie

Kremline nové tukové náplne v sortimente Zeelandia - ideálne pre plnenie zákuskov, tôrt, čajoviek, miňoniek, šuhájd a mnoho ďalších aplikácií. Pre viac informácií a receptúr neváhajte kontaktovať Vášho obchodného zástupcu. Prípadne si požiadajte o ich zviditeľnenie v Klientskej zóne. Váš Obchodný zástupca Vám s tým rád pomôže.

KREMLINE inšpirácie - Viac...

Makové a orechové receptúry s plnkami Premium

Vychutnajte si nové skvelé náplne Plnka maková Premium a Plnka orechová Premium v týchto chutných receptúra za použitia Nordix croissant pre plundrové výrobky, Korent vanilla pre chutné jemné pečivo alebo lístkové rožteky pripravené a preváľané s Zeelandia margarínom ťažným - pláty.

Makové a orechové receptúry s plnkami Premium - Viac...

Cukrárske výrobky BEZ MÚKY - receptúry

Zamatová roláda Zamatové rezy Zamatové mliečne rezy Jemné rezy Makové, Kokosové, Orechové, Čokoládové - aké len chcete::)

Cukrárske výrobky BEZ MÚKY - receptúry - Viac...

DELUXE čokoládové zákusky so Scaldismi a DOBLA dekoráciami

Nájdete tú úžasné a pritom jednoduché koláče pripravené pre potešenie milovníkov čokolády. Vaši zákazníci sa po každom z nich len tak olížu.

DELUXE čokoládové zákusky so Scaldismi a DOBLA dekoráciami - Viac...

SILKGRAIN EBONY - nová zápara - skvelé recepty

Rozšírili sme pre Vás ponuku našich zápar o ďalšiu s bohatým obsahom sójových bôbov, slnečnicových a ľanových semienok. Vďaka šetrnej príprave zápary sú sójové bôby celistvé, mäkké a chlieb alebo pečivo šťavnaté a dlho čerstvé. SILKGRAIN EBONY (VZ EBONY) je zakyslená prírodným kvasom a neobsahuje žiadne konzervačné látky alebo pridané Éčka. V roku 2017 získala táto zápara ocenenie za NAJLEPŠÍ INOVATÍVNY potravinársky VÝROBOK za rok 2016 v Českej republike od Potravinárskej komory ČR. Preto veríme, že bude chutiť aj na Slovensku.

SILKGRAIN EBONY - nová zápara - skvelé recepty - Viac...

CLEAN LABEL (čistá etiketa) a bez Éčkové (NON.E) chleby a pečivo

Majú Vaši zákazníci chuť na niečo výnimočné? Vyrobené z kvalitných surovín bez pridania emulgátorov, upravujúcich látok a pod.? Teraz majú možnosť vychutnať si jedinečné chlebíky a pečivo zo Zeelandie - Záhradníkovu zmes NON.E - s obsahom byliniek, mrkvy a jogurtu, Farmársky chlieb NON.E - s jedinečnou chuťou a vôňou starých dobrých čias, Gold Multicereál Chlieb Clean Label - pre aromatické chlebíky a žemle s obsahom 6 druhov zŕn, KAISER FRANZ chlieb Clean Label - prírodný, rustikálny ražný chlieb s vysokým podielom zemiakov.

CLEAN LABEL (čistá etiketa) a bez Éčkové (NON.E) chleby a pečivo - Viac...

Nanuky z Cesta Zelený čaj

Nanuky z Cesta Zelený čaj

Nanuky na paličke - tentoraz z Cesta Zelený čaj. Farebne doladené zafarbenou bielou čokoládou potešia nielen deti ale aj dospelých.

Nanuky z Cesta Zelený čaj - Viac...

Karamelový krémeš

Karamelový krémeš

Karamelový krémeš poteší všetkých vyznávačov karamelovej chuti, krémeš je nadýchaný, nie je presladený vďaka správnemu pomeru bielok, Rap Špeciál a Compound Wigo karamel, farebne zladený s vrstvou vyšľahanej smotany. Dozdobený o Satina toffee a plátkami mandlí.

Karamelový krémeš - Viac...

NANUKY nielen pre deti (pečené z Jung Basis Rühr)

NANUKY nielen pre deti (pečené z Jung Basis Rühr)

Chutné nanuky na paličke upečené zo zmesi Jung Basis Rühr potešia nielen deti a nielen na MDD. Vyskúšajte - s jednoduchou receptúrou a tisícimi možnosťami na dozdobenie budú nanuky od Vás vždy lákať každého spotrebiteľa. Pečené v silikónových formičkách - dostupných kúpiť aj s paličkami v cukrárskych eshopoch.

NANUKY nielen pre deti (pečené z Jung Basis Rühr) - Viac...

CHOCOMISÚ - prekvapte svoju návštevu a zákazníkov skvelou chuťou

CHOCOMISÚ - prekvapte svoju návštevu a zákazníkov skvelou chuťou

Jedinečné spojenie čokolády a smotany - to je KEN TRUFA - hotová parížska smotana. Zeelandia je výhradným dovozcom KEN smotán na Slovensku. KEN TRUFU stačí dobre vychladenú vyšľahať pri strednej rýchlosti a použiť na mnoho cukrárskych aplikácií - či už klasické parížske rožky, špice, banánovú alebo skvelú čoko-višňa tortu, chrumkavé rezy, cigáro, chocomisú a trufle guličky a pod.

CHOCOMISÚ - prekvapte svoju návštevu a zákazníkov skvelou chuťou - Viac...

Jung S-A MANGO-jogurt a JUNG S-A MALINA receptúry

Nielen v lete si viete vychutnať výnimočné chutné zákusky s jedinečnou malinovou alebo mango šľahačkovou náplňou od Zeelandie. Nájdete tu viacero inšpirácií na výrobky a zákusky s týmito chutnými stabilizátormi šľahačky.

Jung S-A MANGO-jogurt a JUNG S-A MALINA receptúry - Viac...

Mamas pie receptúry

Nájdete tu receptúry pre vynikajúce koláče so zmesou Mamas pie.

Mamas pie receptúry - Viac...

Pavlova tortičky s Biancou

Pavlova tortičky s Biancou

Jednoduché a chutné Pavlova tortičky s Biancou - sušenými bielkami.

Pavlova tortičky s Biancou - Viac...

Rimixový cheesecake s KEN TRUFA

Rimixový cheesecake s KEN TRUFA

Rimixový cheesecake s KEN TRUFA Vás osloví svojou jednoduchou prípravou a pritom neskutočnou jemnosťou pri jedení - vďaka ideálnej kombinácii Rimix - ryžovej náplne a kvalitnej tvarohovej náplne štandard A. Chuť je zjemnená prídavkom parížskej smotany KEN TRUFA. Stačí dozdobiť malinami, višňami, čokoládou a podobne.

Rimixový cheesecake s KEN TRUFA - Viac...

Rimixový cheesecake

Rimixový cheesecake

Rimixový cheesecake Vás osloví svojou jednoduchou prípravou a pritom neskutočnou jemnosťou pri jedení - vďaka ideálnej kombinácii Rimix - ryžovej náplne a kvalitnej tvarohovej náplne štandard A. Stačí dozdobiť malinami, višňami, čokoládou a podobne.

Rimixový cheesecake - Viac...

Preskočiť na obsah. | Na navigáciu