Receptúry so slivkami - z kompótu

Receptúry so slivkami - z kompótu

Chutné výrobky s použitím Slivkového kompótu poleného.

Makovo-slivková torta Makovo-slivková torta

Chutná a na pohľad zaujímavá makovo-slivková torta s výbornou jemnou smotanovou náplňou z Panna Cotty a KEN Presto rastlinnej smotany. Jemne potretá čokoládovou zrkadlovou polevou Paletta Miroir Choco.

Koláč so slivkami Koláč so slivkami

Chutné koláče so slivkami zo Slivkového kompótu poleného s využitím nálevu z kompótu so Saftiou. Slivkový kompót je v plechovke - takže nehrozí nebezpečenstvo použitia skla vo výrobe. poz. foto je ilustračné

Plundra so slivkami Plundra so slivkami

Nordix croissant 15 je zmes na výrobu croissantov a pľundrových ciest. Zvyšuje stabilitu cesta pri kysnutí a toleranciu cesta pri zmrazovaní a následnom rozmrazovaní, dodáva výrobkom vláčnosť a predlžuje ich trvanlivosť. Dávkovanie: 15% na množstvo použitej múky Chutná plundra tentoraz so Slivkami z kompótu poleného a so Saftiou na zahustenie nálevu.

Mamas pie slivkovo-makový Mamas pie slivkovo-makový

Výborná chuť a tradične dobrá kombinácia polených sliviek a kvalitnej makovej náplne v spojení s krehkým cestom z Mamas pie. Náš tip: upečte daný koláč na plechu a pri predaji ho ponúkajte na váhu - každý Váš zákazník si z neho potom kúpi toľko koľko bude chcieť.

Koláč vo formičke so slivkami a žmolenkou Koláč vo formičke so slivkami a žmolenkou

Jedinečný koláčik z Jung Basis Ruhr ako od babičky - ideálny ako rodinné balenie, ku káve, čaju, ako desiata a olovrant alebo len tak počas celého dňa ako pochúťka, ktorá poteší každého. Dozdobený odkvapkanými polenými slivkami a jemne posypaný žmolenkou.