Titulná stránka » O Zeelandii » Akcie a podpora Zeelandia s.r.o. v mesiaci máj-jún 2017

Akcie a podpora Zeelandia s.r.o. v mesiaci máj-jún 2017

Zeelandia s.r.o. sa správa zodpovedne a v rámci svojich možností rozvíja spoluprácu s Obecným zastupiteľstvom a inými spoločnosťami v rámci Rozhanoviec, kde pravidelne prispievame podporou vo forme koláčikov alebo promo výrobkov do tomboly na daných akciách. V priebehu mesiaca máj-jún sa uskutočnili Hasičský Ples Rozhanovce a Abovské slávnosti v Rozhanovciach. Takisto neustále spolupracujeme so spoločnosťou Mercedes-Benz Prešov, kde v rámci ich akcií prispejeme koláčikmi. Aj takýmto spôsobom budujeme povedomie o našich skvelých cukrárskych a pekárskych výrobkov nielen medzi zákazníkmi ale aj spotrebiteľmi. 20.05.2017 sa uskutočnil ďalší ročník Štrúdľového festivalu - kde sme dlhoročný sponzor družstva Kristíny Bugárovej, pričom jej štrúdle sú stále vysoko cenené ako najlepšie. Štrúdľový festival je už dlhodobo veľmi populárny a navštevuje ho množstvo ľudí. Každoročne prispievame koláčikmi počas Dobrého Festivalu Prešov - na akcie pre postihnuté deti. Detičky (aj tie väčšie) majú tak možnosť dozdobiť si muffinky s poťahovým fondánom a ochutnať naše cukrárske a pekárske výrobky počas celých troch dní festivalu. Teší nás, že naše výrobky ako sú koláče z Cesta čokoládového a tvarohového sa tešia tak veľkej obľube.

Akcia Mercedes-Benz Prešov - Raňajky s hviezdou2017 - zo dňa 12.06.2017

     

  

 

Hasičský ples Rozhanovce 05.05.2017

        

     

    

XI. ročník Štrúdľový festival 20.05.2017 Trhová Hradská

Zámerom je prezentácia a zachovanie tradícií našich starých matiek, zbližovanie mladších a starších generácií cez prezentáciu tradičných hodnôt. Festival, je známy nielen v regióne, ale aj v susednom Maďarsku.

Návštevníkov láka nielen štrúdľami najrôznejších plniek a chutí, súťažou v ťahaní štrúdle alebo pokusom o postavenie nového rekordu, ale aj vystúpením domácich aj zahraničných súborov a skupín. Na Štrúdľový festival každoročne prichádza niekoľko tisíc návštevníkov.

  


 

  

  

Štrúdľový festival s novým rekordom.

Kristína Bugárová: "Za posledných 11 rokov sa len raz nepodarilo presiahnuť rekord predchádzajúceho roka v dĺžke závinu. Oproti roku 2011 sme urobili 1 a ½ násobok daného rekordu. Sme radi, že Zeelandia aj v tomto roku podporila úžasný Štrúdľový festival, a to ako vždy náš tím Kristíny Bugárovej".

Tímu KristínyBugárovej sa tento rok podaril naozaj majstrovský „kúsok“ v podobe 42,4 m dlhej štrúdle.

Ako Kristína hovorí, úspech je v tíme – ktorý tento rok zvolila na výbornú a samozrejme aj v použitých surovinách. Porotu hlavne prekvapila tvarohová štrúdľa, ktorá bola krásne šťavnatá a ako Kristína Bugárová potvrdila vďaka prídavku mascarpone do tvarohu.

 

Dobrý Festival Prešov 16.-18.06.2017

  

  

 

 

 

 

 

 

 

Preskočiť na obsah. | Na navigáciu