Titulná stránka » O Zeelandii

O Zeelandii

Zmyslom našej firmy je každý zákazník, ktorému sa pomocou našich surovín a služieb darí dosiahnuť úspech na trhu, byť úspešný vo svojej práci a presadiť sa. Každý zákazník je pre nás výnimočný, jedinečný a rovnako dôležitý. Úspech nášho zákazníka nás poháňa vpred a umožňuje nám dokázať, že pre nás nič nie je nemožné! Sme tu pre Vás a snažíme sa vytvárať príležitosti na trhu pre Vaše podnikanie v podobe nových výrobkov a služieb. Vychutnajte si kvalitu a čerstvosť výrobkov od Zeelandie.
Zeelandia s.r.o. úspešne na Danubius Gastro 2019

Zeelandia s.r.o. úspešne na Danubius Gastro 2019

Zeelandia s.r.o. aj tento rok využila príležitosť zúčastniť sa a predstaviť to najnovšie a najlepšie zo svojho sortimentu na súťažiach počas výstavy Danubius Gastro, ktorú organizovala Rada pekárov a cukrárov SR. V prvý deň súťaže sme získali dekrét Vynikajúci nový výrobok 2019 za skvelý koncept BAR FIT tyčiniek Zeelandia, ktorý bol predstavený aj na IBA 2018. Okrem toho sme sa tejto súťaže zúčastnili aj s našim novým proteínovým chlebom s vysokým obsahom bielkovín. V druhý deň súťaže sme získali dekrét za Vynikajúci „Chlieb bez hraníc” CHLIEB ZEBRA, ktorý svojou hodnotou a výnimočnou chuťou presvedčí určite každého spotrebiteľa. Okrem toho sme sa predstavili s našou stálicou v sortimente Obilným chlebom s varenou záparou, kde Zeelandia využíva hlavne svoje know how v tejto oblasti pri výrobe zápar a zlepšenia celkovej kvality chlebov. Veríme, že našich zákazníkov poteší, že pri týchto výrobkoch môžu použiť počas celého roka tieto dekréty ako marketingový pútač pre svojich spotrebiteľov, a tak lepšie podporiť ich predaj.

Viac...

Seminár Zeelandia Stará Lesná 2018 článok

Seminár Zeelandia Stará Lesná 2018 článok

Vážení zákazníci, sme radi, že sme aj v tomto roku mohli pre veľa z Vás zorganizovať Seminár Zeelandia s.r.o. v Starej Lesnej a poskytnúť Vám nielen aktuálne informácie o novinkách, legislatíve, Klientskej zóne, pekárskych, cukrárskych a vaječných produktoch v našom sortimente, ale aj znovu mať príležitosť sa s Vami stretnúť a porozprávať, zažiť trochu spoločenskej zábavy. Veríme, že aj pre Vás bol daný seminár prínosom a možnosťou sa stretnúť aj s inými "kolegami" z pekárskeho a cukrárskeho segmentu a tešíme sa na ďalšie Semináre a workshopy ako celoslovenského rázu, tak aj u nás v Technologickom centre v Rozhanovciach, kde ste všetci v prípade Vášho záujmu vítaní.

Viac...

Úspešne sme obhájili Certifikát EN ISO 9001:2015

Úspešne sme obhájili Certifikát EN ISO 9001:2015

Dňa 19.04.2018 v našej spoločnosti prebehol certifikovaný audit ISO 9001:2015 spoločnosťou TÜV SÜD Slovakia s.r.o., ktorý sme úspešne obhájili. Veríme, že aj vďaka pravidelnej verifikácii a kontrole a inovácií procesov v našej spoločnosti prispejeme k Vašej spokojnosti smerom k Zeelandii. Tím Zeelandia s.r.o.

Viac...

Všeobecné obchodné podmienky platné od 01.05.2018

Všeobecné obchodné podmienky platné od 01.05.2018

Vážení zákazníci, ako sme Vám už spomínali v našom newsletteri od 01.05.2018 sa aktualizovali Všeobecné obchodné podmienky (VOP) spoločnosti Zeelandia s.r.o. Týmto prestávajú platiť VOP z 17.03.2017 ako aj predajné podmienky pre Drobný predaj platné od 01.06.2012. Od 01.05.2018 teda platia jednotne jedny VOP Zeelandia s.r.o. pre všetkých zákazníkov. Tím Zeelandia s.r.o.

Viac...

Akcie Zeelandia mesiac október 2017

Akcie Zeelandia mesiac október 2017

Teší nás, že aj v mesiaci október sme mohli podporiť ďalšie zaujímavé akcie ako je Malachovská maškrta, She´s Mercedes v Prešove, Súťaž o najkrajšiu tortu v Púchove ako aj vždy super akciu p. Köverovej - Stretnutie cukrárok v Košickej Novej Vsi, kde si mohli prítomné žienky ochutnať a pozrieť prípravu našich zákuskov a tôrt z čokolády alebo zdravé Seedmixove rezy.

Viac...

Zeelandia informácie k dodávkam vaječných produktov

Zeelandia informácie k dodávkam vaječných produktov

Sme radi, že Vám môžeme týmto oznámiť, že od 04.09.2017 a následne od 11.09.2017 obaja naši dodávatelia vaječných produktov nám dodávajú tovar na základe na fipronil negatívnych/podlimitných laboratórnych rozborov, a to do odvolania. Legislatívne dodnes nie je povinné robiť dané rozbory na fipronil, naši dodávatelia vždy pred problémom s fipronilom spĺňali legislatívne požiadavky na bezpečnosť vajec mikrobiologickými rozbormi a dodanými certifikátmi. Naši dodávatelia sú roky kvalitnými a overenými dodávateľmi vaječných produktov, pričom sme s nimi nikdy predtým nemali žiadny problém týkajúci sa bezpečnosti a kvality dodávok, a taktiež dané vajcia nakúpili v dobrej viere, že výrobky sú od ich dodávateľov bezpečné a majú na to osvedčenia o kvalite. Z našej strany sme situáciu teda rýchlo zvládli a Vám, našim zákazníkom ďakujeme za trpezlivosť. Objednávanie tovarov prebieha klasicky podľa systému ako bol predtým. Nižšie nájdete v skratke bližšie informácie o fipronile ako takom a tabuľku o správnych údajoch k jeho laboratórnemu stanoveniu. Ako sme s viacerými z Vás komunikovali písomne bolo našim hlavným cieľom, aby sa tento pesticíd vo vaječných produktoch u nás v našich dodávkach nenachádzal, nakoľko laboratórne rozbory sa na túto látku nikdy predtým nerobili.

Viac...

Zeelandia aktuálne informácie k vaječným produktom EIPRO

Zeelandia aktuálne informácie k vaječným produktom EIPRO

Vážení zákazníci, radi by sme Vás v tomto prehlásení informovali o aktuálnych informáciách k vaječným produktom od našej dodávateľskej spoločnosti EIPRO.

Viac...

Akcie Zeelandia podporené v lete 2017

Akcie Zeelandia podporené v lete 2017

Aj počas leta sa snažíme podporiť aktivity ako je zapojenie sa do futbalového turnaja v rámci obce Rozhanovce. Fotky z akcie nájdete nižšie v článku. Zároveň sme tohto roku podporili veľmi šikovnú dievčinu z Liptovskej Tepličky - Klaudiu Glejdurovú, ktorá Slovensko úspešne reprezentuje v športovom štýle tzv. street workout. Viac informácií nájdete v článku nižšie.

Viac...

Akcie a podpora Zeelandia s.r.o. v mesiaci máj-jún 2017

Zeelandia s.r.o. sa správa zodpovedne a v rámci svojich možností rozvíja spoluprácu s Obecným zastupiteľstvom a inými spoločnosťami v rámci Rozhanoviec, kde pravidelne prispievame podporou vo forme koláčikov alebo promo výrobkov do tomboly na daných akciách. V priebehu mesiaca máj-jún sa uskutočnili Hasičský Ples Rozhanovce a Abovské slávnosti v Rozhanovciach. Takisto neustále spolupracujeme so spoločnosťou Mercedes-Benz Prešov, kde v rámci ich akcií prispejeme koláčikmi. Aj takýmto spôsobom budujeme povedomie o našich skvelých cukrárskych a pekárskych výrobkov nielen medzi zákazníkmi ale aj spotrebiteľmi. 20.05.2017 sa uskutočnil ďalší ročník Štrúdľového festivalu - kde sme dlhoročný sponzor družstva Kristíny Bugárovej, pričom jej štrúdle sú stále vysoko cenené ako najlepšie. Štrúdľový festival je už dlhodobo veľmi populárny a navštevuje ho množstvo ľudí. Každoročne prispievame koláčikmi počas Dobrého Festivalu Prešov - na akcie pre postihnuté deti. Detičky (aj tie väčšie) majú tak možnosť dozdobiť si muffinky s poťahovým fondánom a ochutnať naše cukrárske a pekárske výrobky počas celých troch dní festivalu. Teší nás, že naše výrobky ako sú koláče z Cesta čokoládového a tvarohového sa tešia tak veľkej obľube.

Viac...

XI. Zeelandia Football Challenge Cup 2017 na Slovensku

XI. Zeelandia Football Challenge Cup 2017 na Slovensku

Znovu po 5tich rokoch sa uskutočnil už XI. Zeelandia Football Challenge Cup na Slovensku. Tentorkát sme sa zišli v klasickej zostave 5 krajín Zeelandia: Maďarsko, Poľsko, Nemecko, Česká republika a Slovensko v krásnom prostredí Vysokých Tatier v Hoteli Lesná v Starej Lesnej. Prežite s nami danú atmosféru prostredníctvom fotiek z akcie futbalových zápasov. Veríme, že aj týmto spôsobom zoceľujeme ľudí v rámci Zeelandie ako jeden tím a že to prispeje k lepšej atmosfére a športovému duchu v rámci Zeelandia spoločností.

Viac...

Školenie zamestnancov Call centra k náplniam a cukrárskym výrobkom.

Školenie zamestnancov Call centra k náplniam a cukrárskym výrobkom.

Z dôvodu zlepšovania kvality poskytovaných informácií na našom Call centre smerom k zákazníkom sme v poslednom období uskutočnili 3 školenia (2 teoretické a 1 praktické) týkajúce sa našich náplní (ovocných, zeleninových, nových slaných náplní) a základy cukrárskych zmesí Zeelandia. Veríme, že vylepšené znalosti našich zamestnancov povedú k lepšie poskytovaným informáciám smerom k Vám, našim zákazníkom.

Viac...

Predstavujeme: Obchodné oddelenie a technológovia Zeelandia s.r.o.

Predstavujeme: Obchodné oddelenie a technológovia Zeelandia s.r.o.

Sme veľmi radi, že v tomto článku Vám môžeme priblížiť naše Obchodné oddelenie, ktoré zahŕňa celý tím našich pracovníkov: manažéra predaja, obchodných zástupcov a technológov. Viac sa dozviete v spoločnom článku od našich zamestnancov.

Viac...

Seminár Zeelandia Náplne pre pekárov a cukrárov 25.-26.04.2017

Seminár Zeelandia Náplne pre pekárov a cukrárov 25.-26.04.2017

Tím Zeelandia s.r.o. uskutočnila vo svojom Technologickom centre v Rozhanovciach ďalší zo seminárov pre zákazníkov na Tému Zeelandia Náplne pre pekárov a cukrárov. Všetkým zúčastneným ešte raz ďakujeme.

Viac...

Akcia Cechu PaC Východného Slovenska: Pečieme na Veľkú noc 05.04.2017

Akcia Cechu PaC Východného Slovenska: Pečieme na Veľkú noc 05.04.2017

Dňa 05.04.2017 sa uskutočnila pekárska a cukrárska súťaž organizovaná Cechom pekárov a cukrárov Východného Slovenska. Veľmi radi sme sa jej zúčastnili a musíme povedať, že daný tretí ročník prebehol na úrovni pri prezentácii naozaj lákavých a inovatívnych výrobkov. Súťažilo sa v troch kategóriách, a to: 1. o „Najlepší Zemplínsky koláč – veľkonočnú pasku“ 2. o „Najkrajší cukrársky výrobok – s tématikou Veľkej noci“ 3. o „Najkrajší pekársky výrobok – s tématikou Veľkej noci“ V skratke tu nájdete informácie o súťaži priamo od Cechu.

Viac...

Podpora akcie HC Košice Hockey Cup 2017

Podpora akcie HC Košice Hockey Cup 2017

KOŠICE HOCKEY CUP 2017 je hokejový turnaj hokejových prípraviek 3. ročníkov ZŠ v minihokeji organizovaný hokejovým klubom HC KOŠICE v spolupráci s rodičmi.

Viac...

Zeelandia nominovaná na cenu Family Company Award 2017

Zeelandia nominovaná na cenu Family Company Award 2017

Zeelandia je spoločnosťou s dlhou tradíciou na trhu nielen v Európe ale po celom svete. Veľakrát sa jej podarilo získať rôzne ocenenia alebo byť nominovaná pri dôležitých oceneniach za svoje aktivity po celom svete. Jednou z ďalších nominácií tohto roku, kde boli nominované 4 spoločnosti, a medzi nimi aj Zeelandia, je ocenenie Rodinná spoločnosť (Family Company Award).

Viac...

KLIENTSKÁ ZÓNA ZEELANDIA

Určite ste si všimli, že na našej webovej stránke pribudli ikonky Klientská zóna. Klientská zóna slúži pre našich registrovaných zákazníkov pre lepšiu a rýchlejšiu orientáciu v surovinách a zmesiach, informáciu - špecifikáciách a alergénoch v odoberaných výrobkoch, v prehľadnom súbore vlastných receptúr zákazníka a inšpiráciách - receptúrach s použitím surovín Zeelandia. Prihláste sa do systému a získajte tak výhodu byť lepšie informovaní. V prípade, že sa chcete u nás zaregistrovať a odoberať naše suroviny a zmesi, neváhajte a pošlite nám registračný formulár. Budeme Vás kontaktovať. Viac informácií nájdete v priloženom manuáli. Po registrácii Vám Obchodný zástupca donesie na podpis dodatok k kúpnej zmluve týkajúci sa zabezpečeného webu Klientská zóna na podpis.

Viac...

Zmena názvov kvasov a zápar a úprava soli v záparách od 01.04.2017

Zmena názvov kvasov a zápar a úprava soli v záparách od 01.04.2017

V článku nájdete informácie o zmene názvov jednotlivých kvasoch a záparách a takisto o nadchádzajúcej zmene soli - zjednoteniu obsahu % soli v našich záparách. Zmena bude prebiehať postupne podľa dopredania zásob po 1.4.2017. Za pochopenie vopred ďakujeme. Špecifikácie nových výrobkov Vám budú zaslané na základe Vašej žiadosti na adresu specifikacie@zeelandia.sk. Tím Zeelandia s.r.o.

Viac...

Semináre Kvasy a zápary Zeelandia 21.02. a 28.02.2017

Semináre Kvasy a zápary Zeelandia 21.02. a 28.02.2017

V článku nájdete fotky a informácie o uskutočnenom seminári pre zákazníkov na tému Kvasy, Zápary a novinky Zeelandia.

Viac...

Predstavujeme: Oddelenie logistiky Zeelandia

Predstavujeme: Oddelenie logistiky Zeelandia

Ako náš zákazník pravidelne dostávate tovar cez náš logistický systém dodávok. Naposledy sme Vás informovali o práci nášho Call centra, pričom ďalším krokom je správne naplánovanie logistiky v spolupráci s našimi Distribučnými skladmi a v neposlednom rade dôsledné odvezenie tovaru k Vám, nášmu zákazníkovi. Radi by sme Vás týmto oboznámili s časťou nášho kolektívu a ich prácou v tejto oblasti.

Viac...

2. vianočný večierok Zeelandia pre zamestnancov

2. vianočný večierok Zeelandia pre zamestnancov

02.12.2017 sa uskutočnil už 2.ročník vianočného večierka pre zamestnancov Zeelandie. Účasť bola vysoká, dobre sme sa zabavili pod jedličkou, rozdali sme si krásne darčeky a znovu sa stretli aj tak trochu neoficiálne. Fotky hovoria určite za všetko nevypovedané. Ďakujem kolegom za super náladu a atmosféru a všetkým, ktorí priložili ruku k dielu, a tak sme si mohli vychutnať ďalšie super stretnutie v Zeelandii.

Viac...

Podpora charitatívnej akcie CHARITÁNIA Rožňava 30.11.2016

Podpora charitatívnej akcie CHARITÁNIA Rožňava 30.11.2016

Zeelandia s.r.o. v roku 2016 podporila aj akciu CHARITÁNIA, ktorá sa už po 21-krát konala v sále divadla Actores v Rožňave. Zeelandia prispela napečenými výrobkami – bublaninou, muffinkami a plundrovými výrobkami s náplňami ako občerstvením pre deti počas akcie. Deťom veľmi chutili a spríjemnili tak priebeh akcie.

Viac...

Semináre v Technologickom centre

Semináre v Technologickom centre

Vychutnajte si kvalitu, čerstvosť a jednoduchosť/rýchlosť prípravy našich surovín a zmesí pre pekárov, cukrárov a gastronómiu priamo pod Vašimi rukami pri niektorom zo Seminárov a Worskhopov v našom Technologickom centre v Rozhanovciach. Tešíme sa na Vás a Vašich zamestnancov. Tím Zeelandia.

Viac...

Zmena obchodného názvu a sídla Zeelandia s.r.o.

Zmena obchodného názvu a sídla Zeelandia s.r.o.

Vážený obchodní partneri a zákazníci, Oznamujeme Vám, že naša spoločnosť s platnosťou od 01.11.2015 mení: - obchodné meno na Zeelandia s.r.o. - sídlo na Družstevná 44, 044 42 Rozhanovce Ostatné identifikačné údaje (IČO, DIČ, IČ DPH, bankové spojenia, adresy distribučných centier) ostávajú v platnosti.

Viac...

Zeelandia seminár pre zákaníkov Topoľčianky 22.09.2015

Zeelandia seminár pre zákaníkov Topoľčianky 22.09.2015

Dňa 22.09.2015 sme s radosťou privítali zákazníkov v krásnom prostredí Zámku Topoľčianky a vinárskych závodov Chateau Topoľčianky. Zákazníci mali možnosť ochutnať a zoznámiť sa s množstvom pekárskych a cukrárskych noviniek ako aj ochutnať rôzne druhy kvalitných vín pod vedením sommeliera spoločnosti Chateau Topoľčianky, posedieť si pri dobrej ľudovej hudbe a chutnej večeri ako aj stráviť noc priamo v historickej pamiatke Slovenska - zámku Topoľčianky. Veríme, že s nami strávili krásny a kreatívny deň, čo zákazníci aj ocenili v ich recenziách na náš seminár. Tešíme sa na ďalšie stretnutia s Vami. Tím Zeelandia s.r.o.

Viac...

SEMINÁR PRE ZÁKAZNÍKOV na tému PANOPLUSY

SEMINÁR PRE ZÁKAZNÍKOV na tému PANOPLUSY

Dňa 25.2.2015 sa v našom novom technologickom centre v Rozhanovciach uskutočnil Seminár pre zákazníkov na tému PANOPLUSY.

Viac...

CALL CENTRUM v novom šate

CALL CENTRUM v novom šate

Vďaka presťahovaniu do nových priestorov aj naše CALL CENTRUM sídli v novej kancelárii. Naše CALL CENTRUM funguje už od roku 2007, pričom jeho cieľom je celková podpora zákazníka z hľadiska zadania objednávky a pravidelného kontaktu so zákazníkom, príprava podkladu dodacích listov/faktúr a prepojenie s našimi Distribučnými centrami Rozhanovce, Zvolen a Bratislava, a takisto priama komunikácia s našimi Obchodnými zástupcami po celom Slovensku pri akýchkoľvek požiadavkách a zmenách u zákazníkov. CALL CENTRUM je priamo prepojené s nákupom a distribúciou/logistikou našej spoločnosti Zeelandia s.r.o. Košice.

Viac...

Zeelandia Vám vie dať viac.

Zeelandia Vám vie dať viac.

V našom Technologickom centre v Rozhanovciach radi zaučíme Vašich zamestnancov, čo sa týka práce s našimi surovinami v rámci nášho programu ZEELANDIA AKADÉMIA. Takisto pre Vás vieme pripraviť rôzne Semináre s tématikou týkajúcou sa aktuálnych a nových technológii a rôznych výrobkov Zeelandia.

Viac...

DC STRED ZVOLEN nové distribučné centrum

DC STRED ZVOLEN nové distribučné centrum

Dňa 29.07.2011 sme pre Vás otvorili nové Distribučné centrum Stred - na novej adrese Lieskovská cesta 616/32, 960 01 Zvolen. Tel. č. ostalo nezmenené: 045/53 24 296 Váš tím pracovníkov Zeelandia s.r.o. Košice Vytváranie príležitostí...

Viac...

Zeelandia video Vytváranie príležitostí

Pozrite si ďalšie videá na www.youtube.com/user/Zeelandiachannel

Viac...

DARINKA náplne v 1 kg baleniach - od 08.01.2015 predaj po 1 kg

DARINKA náplne v 1 kg baleniach - od 08.01.2015 predaj po 1 kg

Vážení zákazníci, od dnes 08.01.2015 si na našich Distribučných centrách Bratislava, Zvolen a Rozhanovce môžete zakúpiť DARINKA náplne ( čučoriedka, jahoda, marhuľa, mak, vlašské orechy, slivkový lekvár, linecká) a DARINKA džemy ( jahoda, marhuľa, lesné ovocie, malina) jednotlivo v 1 kg balení ( nemusíte kupovať 6 ks rovnakej náplne). Veríme, že aj touto zmenou prispejeme k Vašej spokojnosti. Tím Zeelandia s.r.o.

Viac...

Zeelandia s.r.o. a výstava TORTY&SVET PEČENIA  Trenčín 15.-16.5.2015

Zeelandia s.r.o. a výstava TORTY&SVET PEČENIA Trenčín 15.-16.5.2015

Zeelandia s.r.o. sa zúčastní už 3x na Výstave TORTY&SVET PEČENIA 2015, ktorá sa bude konať počas piatka a soboty 15.-16.5.2015 na trenčianskom EXPO výstavisku. Nájdete nás v samostatnom stánku ZEELANDIA, kde Vás radi ponúkneme cukrárskymi novinkami Zeelandia. Takisto si budete môcť pozrieť našu prezentáciu Zeelandia ako v piatok, tak aj v sobotu v predvádzacej časti výstaviska. Tešíme sa na Vás. Tím Zeelandia s.r.o.

Viac...

Ukončenie priameho predaja v Distribučnom centre Bratislava od 30.06.2018

UKONČENIE PRIAMEHO PREDAJA (zrušenie DC) DISTRIBUČNÉ CENTRUM BRATISLAVA OD 30.06.2018 Vážení zákazníci, Týmto Vám oznamujeme, že naše Distribučné centrum Bratislava ukončuje priamy predaj zákazníkom - posledný možný deň nákupu priamo v DC BA je teda 29.06.2018 (7:30 -13:00). Pre informácie o podmienkach závozu tovaru prosím, kontaktujte naše Call centrum: 0800 100 707/0800 101 328, objednavky@zeelandia.sk. Za pochopenie ďakujeme. Tím Zeelandia s.r.o.

Viac...

Informácia pre zákazníkov - sviatky 30.10./01.11. a zatvorené Distribučné centrá počas inventúr Zvolen 26.11. a Rozhanovce 30.11.2018

Informácia pre zákazníkov - sviatky 30.10./01.11. a zatvorené Distribučné centrá počas inventúr Zvolen 26.11. a Rozhanovce 30.11.2018

Informácia k sviatkom 30.10. a 01.11.2018 a zatvoreným Distribučným skladom z dôvodu inventúry: Zvolen 26.11.2018 a Rozhanovce 30.11.2018.

Viac...

Preskočiť na obsah. | Na navigáciu