Titulná stránka » Kontakty

Kontakty

S radosťou Vám oznamujeme, že od pondelka 27.10.2014 naše Distribučné centrum Východ začne fungovať na novej adrese: DRUŽSTEVNÁ ulica 44, 044 42 ROZHANOVCE. Prosíme zákazníkov, aby chodili do skladu po ceste, ktorú prikladáme na mape a nechodili cez druhú stranu Družstevnej ulice, lebo sa nedostanú priamo k skladu. Treba odbočiť smerom od Košíc ešte pred dedinou doprava hore smerom na Družstvo, potom cestou rovno po novej ceste k našej budove. Smerom od Prešova treba prejsť celú dedinu a za dedinou teda odbočiť doľava smerom na družstvo a potom rovno po novej ceste k našej budove. Tešíme sa na Vás a veríme, že nám ostanete verní a prídete si nakúpiť tovar do našich nových priestorov. Tím Zeelandia s.r.o.
DC Východ nová adresa od 27.10.2014 ROZHANOVCE -smer od PO
Naše nové DC Východ sa nachádza na adrese Družstevná 44, 044 42 Rozhanovce. Stačí isť podľa značky Zeelandia, ktorá sa nachádza za značkou koniec dediny Rozhanovce - odbočíte doľava smerom na družstvo RZH a na konci ulice stále smerom hore sa nachádza náš sklad. Otváracia doba je Pondelok - Piatok 07:30 - 13:00 hod.
DC Východ nová adresa od 27.10.2014 ROZHANOVCE -smer od KE
Naše nové DC Východ sa nachádza na adrese Družstevná 44, 044 42 Rozhanovce. Stačí isť podľa značky Zeelandia, ktorá sa nachádza ešte pred značkou začiatok dediny Rozhanovce - odbočíte doprava smerom na družstvo RZH a na konci ulice stále smerom hore sa nachádza náš sklad. Otváracia doba je Pondelok - Piatok 07:30 - 13:00 hod.
Kontakty aktuálne 2017
Tu nájdete aktuálne kontakty na centrálu spoločnosti, zamestnancov centrály - CALL CENTRUM, ekonomické odd., nákup a logistiku, marketing a pod., obchodných zástupcov a kontakty na Distribučné centrá Rozhanovce, Zvolen a Bratislavu. Takisto kontakt na zamestnankyňu, ktorá zasiela špecifikácie.
DC Západ
Adresa DC Západ: Závodná 3, 821 06 Bratislava - časť Podunajské Biskupice. Keď prídete autom do Podunajských Biskupíc – pôjdete okolo OMV sprava – na križovatke pri Kauflande doprava a potom hneď ako sa zužujú pruhy za Kauflandom doprava – obídete bývalú budovu Hydrostavu sprava – teda neprejdete cez rampu bývalého Hydrostavu -ale pôjdete vpravo do uličky – a na ľavej strane sa nachádza fialová brána do skladu. Otváracia doba je 7:30 - 13:00 hod. pondelok - piatok v pracovné dni.
DC Stred Lieskovská cesta 616/32, Zvolen - trasa cez Lučeneckú ul.
DC Stred Lieskovská cesta 616/32, Zvolen - trasa cez mesto Zvolen

Preskočiť na obsah. | Na navigáciu