Titulná stránka » Receptúry » Valentín

Valentín

Valentínsky malinovo-kokosový zákusok

Valentínsky malinovo-kokosový zákusok

Chutný kokosovo-malinový zákusok s čokoládovým cestom poteší nielen na Valentína. Jemne dozdobený zafarbenou Paletta Spray Neutrál.

Valentínsky malinovo-kokosový zákusok - Viac...

Malinové guličky

Malinové guličky

Jednoduché a pritom tak chutné - guličky z odpaľovaného cesta Brand 100 naplnené malinovou šľahačkou s Jung S-A malina. Poliate s bielom cukrárskou polevou.

Malinové guličky - Viac...

Valentínske miňonky

Valentínske miňonky

Chutné Valentínske miňonky v tvare srdiečka potešia každého milovníka jemnej karamelovej/kokosovej alebo čokoládovej chuti krémových náplní KremLine. Základný korpus je vytvorený z Piškóty 100 svetlej. Skvelé ako darček na Valetína ale ideálne nielen na svadby, ale aj do Vašej kaviarne, cukrárne alebo pre rodinné balenia.

Valentínske miňonky - Viac...

Fondánová bomba v ružovom

Fondánová bomba v ružovom

Pamätáte si na program, kde sa každý obdarúval kolekciou Čierneho princa? U nás sme skôr poznali tzv. fondánové ružové bomby. Odvtedy nám táto sladkosť určite utkvela v pamäti. Akákoľvek ich verzia NARUŽOVO je určite jedinečne vhodná aj na Valentína.

Fondánová bomba v ružovom - Viac...

Valentínske snehové srdiečka pre Vašu lásku

Valentínske snehové srdiečka pre Vašu lásku

Čím si osladiť krásny Valentín ? Vyskúšajte naše valentínske srdiečka z Bianci - sušených sladených bielok - naplnené s chutnou náplňou. Náš tip: zabaľte ich svojmu milovanému do krásnej krabičky ako prekvapenie.

Valentínske snehové srdiečka pre Vašu lásku - Viac...

Sladké pečené srdiečko s Jung Basis Ruhr

Sladké pečené srdiečko s Jung Basis Ruhr

Koláčik na Valentína alebo darovaný len tak z lásky poteší každého. Stačí trošku fantázie, formička v tvare srdca a dozdobenie s láskou.

Sladké pečené srdiečko s Jung Basis Ruhr - Viac...

Tropické MALIBU rezy

Tropické MALIBU rezy

Úžasná kombinácia chutí - kokosový základ - piškóta s prídavkom strúhaného kokosu a osviežujúcej tropical náplne a šľahačky - pre milovníkov kokosovej chuti počas celého roka.

Tropické MALIBU rezy - Viac...

Smotanové kopuly s mangom alebo malinovou náplňou

Smotanové kopuly s mangom alebo malinovou náplňou

Jedinečné a efektné smotanové kopuly so šľahačkou a novými ochutenými stabilizátormi šľahačky Jung S-A malina a mango/jogurt pekne dozdobené na Valentína.

Smotanové kopuly s mangom alebo malinovou náplňou - Viac...

Torta s bielou čokoládou

Torta s bielou čokoládou

Jedinečný korpus z Cesta špaldového s orechmi v kombinácii kvalitnej a stabilnej rastlinnej smotany KEN Presto so Scaldis White - bielym - po prvom ochutnaní sa určite zamilujete do tejto kombinácie. Rezy viete ozdobiť na rôzne príležitosti - Veľkú noc, Valentín, detský rez napr. s lienkou, motýľom, srdiečkom, čokoládovým vajíčkom - z našej ponuky poťahových hmôt alebo DOBLA čokoládových dekorácií.

Torta s bielou čokoládou - Viac...

Medovo-kokosové srdiečka

Medovo-kokosové srdiečka

Valentín trochu inak? (a nielen vo februári?). Upečte svojim zákazníkom chutnú obmenu medových ježov v tvare srdca.

Medovo-kokosové srdiečka - Viac...

Čoko valentínske prstence

Čoko valentínske prstence

Milovníkom čokolády nesmie chýbať ani počas Valentína kúsok dobrej čokolády- prinášame Vám jednoduchý návod ako si pomocou DOBLA čokoládových prstencov z našej ponuky pripraviť krásny valentínsky dezertík. Náš tip: Prstence využijete aj na nadchádzajúce ďalšie oslavy, meniny, narodeniny, Deň matiek, Deň otcov, "MDŽ", pre pani učiteľku, pre deti na oslavu, ako prekvapenie svadobčanov na svadbe - redový zákusok a pod.

Čoko valentínske prstence - Viac...

Preskočiť na obsah. | Na navigáciu