Titulná stránka » Receptúry » Receptúry

Receptúry

Marcipánový chlebíček

Marcipánový chlebíček

Chutný chlebíček z Jung Basis Ruhr a pravého marcipánu MARO MARCIPÁN 1:3 s mandľovými lupienkami.

Marcipánový chlebíček - Viac...

Marcipánovo-orechová torta

Marcipánovo-orechová torta

Vynikajúca kombinácia orechového korpusu s pravým marcipánom v náplni a dozdobení.

Marcipánovo-orechová torta - Viac...

Zamatový mliečny rez bezlepkový

Zamatový mliečny rez bezlepkový

Zákusok, ktorý sa Vám bude rozplývať v ústach - výborná receptúra na zamatové rezy - bez obsahu lepku (gluten-free verzia) - tentoraz v podobe mliečneho rezu. Náplň je vhodne vybraná za použitia KEN Presto - rastlinnej sladenej smotany a Tvarohovej náplne štandard A - pričom obe sú samozrejme bez obsahu lepku a transkontaminácie lepkom pri výrobe. Rez môžete ľahko chuťovo obmeniť - napr. natretím jemnej malinovej vrstvy na zamatku - s použitím nášho Malinového gélu alebo Darinky džem malina - ktoré taktiež neobsahujú lepok. Povrch mliečneho rezu môžete len napr. jednoducho pocukrovať alebo ho dozdobiť polevou Scaldis Dark- ktorý tiež neobsahuje lepok.

Zamatový mliečny rez bezlepkový - Viac...

VIKORN ®  - receptúra

VIKORN ® - receptúra

Nájdete tu správnu receptúru na prípravu chutného viaczrnného chlebíka VIKORN s obsahom vitamínov a železa. Doporučená receptúra je aj z dôvodu správneho množstva vitamínom, železa a ostatných živín v hotovom chlebíku.

VIKORN ® - receptúra - Viac...

PROKORN ®  - receptúra

PROKORN ® - receptúra

Aby sa dodržalo deklarované množstvo obsahu živín a minerálnych látok v chlebíku PROKORN® je samozrejme potrebné dodržať aj danú receptúru na prípravu chlebíka. Zmes Panomix Prokorn je 50 % zmesou na výrobu tohto chutného výrobku. Prokorn® je chránenou značkou Zeelandia.

PROKORN ® - receptúra - Viac...

Zamatové rezy a roláda - BEZLEPKOVÁ verzia

Zamatové rezy a roláda - BEZLEPKOVÁ verzia

Zákusok, ktorý sa Vám bude rozplývať v ústach - výborná receptúra na zamatové rezy a zamatovú roládu - z kombinácie tekutých bielok a žĺtok z našej ponuky. V našej ponuke nájdete Pudingovú náplň vanilkovú - ktorá je ideálna na použitie do tohto zákusku - nakoľko je bez obsahu lepku. Taktiež Zela delikates - ktorý tiež neobsahuje lepok.

Zamatové rezy a roláda - BEZLEPKOVÁ verzia - Viac...

Veľkonočné kuriatka z Macaron mix

Veľkonočné kuriatka z Macaron mix

Veľkonočné kuriatka z makronkovej mandľovej zmesi Macaron mix. Chutne dozdobené a ideálne na ozdobu veľkonočného stola alebo ako darček oblievačom. Macaron mix je vhodná ako na pečenie macroniek, tak aj ako základ pre krém na makronky.

Veľkonočné kuriatka z Macaron mix - Viac...

Veľkonočný muffin

Veľkonočný muffin

Chutný čokoládový muffin z Cesta čokoládového ozdobený ako sa patrí krémom s chuťou vaječného likéru a dozdobený cukrovými vajíčkami.

Veľkonočný muffin - Viac...

Škoricový kvet (poznáte z nášho Facebooku)

Škoricový kvet (poznáte z nášho Facebooku)

Pozrite si video na prípravu tohto chutného a jednoduchého škoricového kvetu na našej Facebook stránke: https://www.facebook.com/ZeelandiaSK/ Prekvapivo jednoduchá príprava Škoricového kvetu zapletaním naplneného cesta do formičiek alebo bábovkových formičiek - pričom výsledný výrobok je textúrou jemný, veľmi chutný vďaka použitej škoricovej náplni, primerane sladký a pekný na povrchu vďaka posypu Mont Blanc.

Škoricový kvet (poznáte z nášho Facebooku) - Viac...

Kakaový venček

Kakaový venček

Zaujímavý a krásne vyzerajúci kakaový venček plnej kakaovej chuti vyzneje na každom pulte v obchode. S našou škoricovou náplňou, makovou a orechovou varenou náplňou pripravíte veľmi rýchlo aj jeho ďalšie varianty.

Kakaový venček - Viac...

Preskočiť na obsah. | Na navigáciu