Titulná stránka » Receptúry

Receptúry

v tejto kapitole nájdete receptúry nových výrobkov

CLEAN LABEL (čistá etiketa) a bez Éčkové (NON.E) chleby a pečivo

Majú Vaši zákazníci chuť na niečo výnimočné? Vyrobené z kvalitných surovín bez pridania emulgátorov, upravujúcich látok a pod.? Teraz majú možnosť vychutnať si jedinečné chlebíky a pečivo zo Zeelandie - Záhradníkovu zmes NON.E - s obsahom byliniek, mrkvy a jogurtu, Farmársky chlieb NON.E - s jedinečnou chuťou a vôňou starých dobrých čias, Gold Multicereál Chlieb Clean Label - pre aromatické chlebíky a žemle s obsahom 6 druhov zŕn, KAISER FRANZ chlieb Clean Label - prírodný, rustikálny ražný chlieb s vysokým podielom zemiakov.

CLEAN LABEL (čistá etiketa) a bez Éčkové (NON.E) chleby a pečivo - Viac...

Jung S-A MANGO-jogurt a JUNG S-A MALINA receptúry

Nielen v lete si viete vychutnať výnimočné chutné zákusky s jedinečnou malinovou alebo mango šľahačkovou náplňou od Zeelandie. Nájdete tu viacero inšpirácií na výrobky a zákusky s týmito chutnými stabilizátormi šľahačky.

Jung S-A MANGO-jogurt a JUNG S-A MALINA receptúry - Viac...

Mangová torta s Frutafill tropical

Mangová torta s Frutafill tropical

Vychutnajte si posedenie pri káve a leto tak ako treba - s touto tropickou mangovou tortou to bude určite zážitok. Je na Vás či použijete skutočné mango aj do náplne, a tak dodáte tortovým rezom ešte na väčšej exkluzivite alebo použijete náš Frutafill tropical ako na povrch, tak aj do náplne. S jedinečným Jung S-A mango-jogurt (Zeesan mango) je úspech torty zaručený.

Mangová torta s Frutafill tropical - Viac...

Smotanové kopuly s mangom alebo malinovou náplňou

Smotanové kopuly s mangom alebo malinovou náplňou

Jedinečné a efektné smotanové kopuly so šľahačkou a novými ochutenými stabilizátormi šľahačky Jung S-A malina a mango/jogurt ideálne pre letné obdobie.

Smotanové kopuly s mangom alebo malinovou náplňou - Viac...

Pavlova tortičky s Biancou

Pavlova tortičky s Biancou

Jednoduché a chutné Pavlova tortičky s Biancou - sušenými bielkami.

Pavlova tortičky s Biancou - Viac...

Rimixový cheesecake s KEN TRUFA

Rimixový cheesecake s KEN TRUFA

Rimixový cheesecake s KEN TRUFA Vás osloví svojou jednoduchou prípravou a pritom neskutočnou jemnosťou pri jedení - vďaka ideálnej kombinácii Rimix - ryžovej náplne a kvalitnej tvarohovej náplne štandard A. Chuť je zjemnená prídavkom parížskej smotany KEN TRUFA. Stačí dozdobiť malinami, višňami, čokoládou a podobne.

Rimixový cheesecake s KEN TRUFA - Viac...

Rimixový cheesecake

Rimixový cheesecake

Rimixový cheesecake Vás osloví svojou jednoduchou prípravou a pritom neskutočnou jemnosťou pri jedení - vďaka ideálnej kombinácii Rimix - ryžovej náplne a kvalitnej tvarohovej náplne štandard A. Stačí dozdobiť malinami, višňami, čokoládou a podobne.

Rimixový cheesecake - Viac...

Vianočné receptúry

Nájdete tu jednoduché a chutné vianočné receptúry s Gamma Soft, Korentom Europe a Vanilla

Vianočné receptúry - Viac...

Vianočný chlebíček so zeleným čajom a čokoládovým cestom

Vianočný chlebíček so zeleným čajom a čokoládovým cestom

Chlebíček, ktorý v sebe ukrýva kreatívnu a pritom jednoduchú kombináciu Cesta Zelený čaj s obsahom pravého zeleného čaju a Čokoládového cesta, ktorého chuť a kvalita je dlhodobo u zákazníkov hodnotená ako výborná. Vyskúšajte si spestriť vianočný čaj a priniesť na bohatý vianočný stôl túto novinku.

Vianočný chlebíček so zeleným čajom a čokoládovým cestom - Viac...

VIANOCE so zákuskom Zelený čaj s malinovým želé

VIANOCE so zákuskom Zelený čaj s malinovým želé

Vynikajúca kombinácia Cesta Zelený čaj so sviežim malinovým želé a šľahačkou pre spestrenie Vášho sortimentu zákuskov. Zmes Cesto Zelený čaj je E-limited - čo znamená, že si zákusok vychutnáte bez emulgátorov, zahusťovadiel, modifikovaných škrobov a umelých farbív. S výraznou chuťou zeleného čaju a peknou zelenou nadýchanou štruktúrou korpusu.

VIANOCE so zákuskom Zelený čaj s malinovým želé - Viac...

Mamas pie receptúry

Nájdete tu receptúry pre vynikajúce koláče so zmesou Mamas pie.

Mamas pie receptúry - Viac...

Preskočiť na obsah. | Na navigáciu